Gran Turismo 7 - pierwszy, większy patch adresuje ekonomię gry

​Polyphony Digital przyznało się już do błędu. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie konkretnych zmian. Zgodnie z zapowiedzią, najnowsza aktualizacja Gran Turismo 7 naprawia błędy, które były w grze od premiery.

Gran Turismo 7 zostało ciepło przyjęte przez krytyków przed oficjalnym debiutem, ale kiedy gracze dorwali w swoje ręce kopię gry, nie mieli do powiedzenia zbyt wiele dobrego.

Mało kto narzekał oczywiście na model jazdy czy grafikę, nie ulegało wątpliwości, że mamy do czynienia z dobrą grą wyścigową. Monetyzacja pozostawiała jednak wiele do życzenia.

Kiedy Polyphony Digital zdecydowało się na zmniejszenie wypłat z niektórych aktywności, miarka się przebrała i kontrowersje związane z Gran Turismo 7 rozeszły się po całej branży.

Reklama

Od tego czasu twórcy opublikowali już oświadczenie, w którym przyznają się do błędu i planują rekompensatę. W tym poście pojawiła się też lista planowanych zmian, które właśnie powoli trafiają do gry.

Na oficjalnej strony GT7 znajdziecie patch notesy aktualizacji 1.1. Twórcy pracowali chociażby nad drobnymi poprawkami do AI oraz fizyki pojazdów, ale to ekonomia interesuje graczy najbardziej. Do serii World Circuit dodano nowe wydarzenia i zwiększono nagrody z drugiej połowy World Circuit, wyścigów Custom oraz Arcade.

Mówiąc krótko, gracze powinni teraz znacznie szybciej zarabiać kredyty w Gran Turismo 7, co pozwoli im odblokować samochody, które najbardziej ich interesują. Czas pokaże, czy wprowadzone właśnie zmiany wystarczą, żeby utrzymać przy grze graczy i czy nagrody będą satysfakcjonujące. Na razie wiemy na pewno, że jest to krok we właściwym kierunku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gran Turismo 7 | Sony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy