Redakcja Gry Interia

Gry Interia to internetowy przewodnik po świecie elektronicznej rozrywki. Codziennie dostarczamy najnowsze wiadomości związane m.in. z premierami gier i sprzętu, nadchodzącymi wydarzeniami gamingowymi, czy aktualizacjami popularnych tytułów.

Przygotowujemy szczegółowe recenzje oraz praktycznie poradniki do najważniejszych produkcji na wszystkie dostępne platformy - PC, konsole stacjonarne i przenośne. Regularnie publikujemy ciekawe wywiady z twórcami gier, influencerami, oraz samymi graczami.

Gry.Interia.pl uruchomiony został w 2000 roku, 5 miesięcy po oficjalnej premierze portalu Interia.pl i z sukcesami działa nieprzerwalnie do dzisiaj. Aktualnie pracą redakcji kieruje Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia. 

Autorzy piszący dla Was w Gry Interia

Grzegorz Gajkoś z grami związany jest od bardzo wczesnych lat dzieciństwa. Sektor ten kryje przed nim już coraz mniej tajemnic. Prywatnie ogromny fan sieciowych rywalizacyjnych strzelanek, któremu nie umknie każda kolejna premiera produkcji z tego gatunku. Od dosyć dawna fascynuje się także rynkiem gier planszowych, które aktualnie przeżywają swój renesans. Jakiś czas temu obiecał sobie, że sukcesywnie będzie poszerzał kolekcje takich gier - sztuka ta wychodzi mu jak na razie całkiem dobrze.

Reklama

Zbigniew Pławecki gra w gry od początku lat 90, kiedy w jego ręce wpadło C64. Na początku lat 2000 założył ze znajomymi internetowego zina SS-NG, który miał być hołdem dla jednego z kultowych pism o grach - Secret Service i wypełnić pustkę po tym jak autorzy zawiesili jego wydawanie. Przez jego ręce, oprócz C64 i pecetów, przewinęły się Pegasus, PlayStation 2 oraz kilka generacji Xboxów, od X360 - zresztą wiernym fanem tej marki pozostaje do dziś i to właśnie konsolowe podejście do gier i grania ceni sobie najbardziej. Oprócz gier - fan esportu, uwielbia podróżować, robić zdjęcia i słuchać dobrej muzyki, głównie elektronicznej.

Przygoda z grami wideo Tomasza Alickiego rozpoczęła się od Crash Team Racing na PSX. Potem w jego ręce trafiały kolejne odsłony Fify oraz Call of Duty, narodziła się pasja do gier multiplayer i lata swojego dzieciństwa spędził przy konsolach, przenośnych i stacjonarnych. Teraz większość swojego wolnego czasu poświęca nowym MMORPG oraz action RPG. Wieloletni fan World of Warcraft oraz Diablo.

Krzysztof Chałabiś publikuje materiały na serwisie interia.gry.pl od 2017 roku. Gaming był jego pasją od dzieciństwa. To wówczas ogrywał takie produkcje jak Need for Speed: Underground, FIFA czy też GTA: San Andreas, Lubi także nowe technologie oraz oglądać transmisje tenisowe z rozgrywek futbolu, żużla oraz tenisa. W serwisie gry.interia.pl pisze o nadchodzących premierach gier wideo, interesujących modyfikacjach czy też innych ważnych wydarzeniach ze świata gamingu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama