Reklama

Xbox Game Pass. Lista gier na czerwiec 2022. Assassin’s Creed i kilka innych hitów

Wchodzimy w czerwiec, a wraz z nim Microsoft opublikował listę gier, które zasilą bibliotekę popularnej usługi Xbox Game Pass w pierwszej połowie miesiąca. Na graczy czeka sześć naprawdę ciekawych tytułów!

Xbox Game Pass jest sztandarowym punktem działania Microsoftu w obszarach gier. Sama usługa oferuje ponad 100 rozmaitych tytułów. Katalog jest sukcesywnie aktualizowany, często trafiają do niego kolejne gry. Od 2017 roku XGP cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników konsoli Xbox, jak również wśród graczy posiadających komputery osobiste.

Prezentujemy listę gier, które zagoszczą w Xbox Game Pass w pierwszej połowie czerwca. Resztę tytułów uzupełnimy, jeśli te ogłoszone zostaną przez Microsoft.

Reklama

Gry, które pojawią się w Xbox Game Pass w pierwszej połowie czerwca 2022 roku:

For Honor: Marching Fire Edition (PC, Konsola, Chmura) - 1 czerwca

Ten tytuł zagości w XGP już w Dzień Dziecka. "For Honor" to gra akcji, w której świat zaprojektowany przez twórców będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Dzieło zadebiutowało na rynku w 2017 roku z inicjatywy francuskiego studia Ubisoft, natomiast sam dodatek pojawił się pod koniec 2018 roku. Propozycja obowiązkowa dla każdego kto lubi pochłaniać się rozgrywce wieloosobowej z przyjaciółmi.

Ninja Gaiden: Master Collection (PC, Konsola) - 2 czerwca

Drugiego dnia czerwca wszyscy subskrybenci Game Passa otrzymają dostęp do kolejnej ciekawej produkcji - "Ninja Gaiden: Master Collection". Jest to paczka zremasterowanej serii, w skład której wchodzą trzy tytuły: "Ninja Gaiden Sigma", "Ninja Gaiden Sigma 2", a także "Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge".

Ciekawa propozycja dla wszystkich ceniących sobie eksplorację świata z silnym nastawieniem na walkę i pokonywanie kolejnych, stających na drodze przeciwników.

Assassin’s Creed Origins (PC, Konsola, Chmura) - 7 czerwca

Świetnie oceniana przez społeczność graczy i branżowych krytyków kultowa część Assassin’s Creed Origins wyląduje w usłudze Microsoftu już 7 czerwca. Jest to dziesiąta gra z całej serii. Ta głośna produkcja swoją premierę miała w 2017 roku i tym razem przenosi nas do starożytnego Egiptu, gdzie rozegra się cała akcja.

Skoro już wspomnieliśmy o ocenach, prezentują się one następująco (wg. serwisu Metacritic): 84/100 - średnia krytyków; 6,9/10 - nota od graczy (na ponad 2 tys. recenzji).

Chorus (PC, Konsola, Chmura) - 7 czerwca

Czwarta gra, która powędruje do XGP w pierwszej połowie miesiąca to "Chorus", czyli strzelanka osadzona w klimacie Sci-Fi.

Rozgrywka w "Chorus" opiera się na niezwykle emocjonujących i dynamicznych potyczkach w kosmosie. Wszystko to podsycone jest ciekawą oprawą graficzną oraz klimatem, którego nie sposób nie docenić.

Disc Room (PC, Konsola, Chmura) - 7 czerwca

"Disc Room" to przygodowa gra nastawiona w największym stopniu na zręczność i logiczne myślenie. Gracz ma za zadanie przemieszczać się po wąskich i ciasnych pomieszczeniach w taki sposób, by uniknąć śmiercionośnych dysków.

Spacelines from the Far Out (PC, Konsola) - 7 czerwca

To ostatnia pozycja na liście Microsoftu w pierwszej połowie czerwca. W produkcji tej będziemy dowodzić własnymi kosmicznymi liniami lotniczymi. Ten kooperacyjny tytuł z gatunku roguelike przypodobać się może wszystkim entuzjastom wspólnej zręcznościowej zabawy. Nie sposób nie odnaleźć tutaj podobieństwa w mechanice gry do tytułów z serii "Overcooked".

Gry, które znikną z Xbox Game Pass z dniem 15 czerwca:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Game Pass

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy