Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Precinct: Druga zbiórka zakończona fiaskiem

Projekty finansowane przez graczy mają ostatnio pecha. Niedawno klęską zakończyła się kolejna zbiórka pieniędzy na Shadow of Eternals, a teraz przerwano drugą próbę zgromadzenia funduszy na Precinct - duchowego następcy Police Questa.

W połowie lipca na Kickstarterze wystartowała zbiórka pieniędzy na Precinct - projektu określanego mianem duchowego następcy Police Questa, który tworzony jest przez Jima Wallsa, autora oryginału sprzed lat.

Reklama

Niestety kilka tygodni później, na dziesięć dni przed końcem akcji, tę przerwano. Wówczas zebrano tylko 85,76 tysiąca dolarów z wymaganych 500 tysięcy. Developerzy się jednak nie poddali i uruchomili drugą zbiórkę, tym razem przeprowadzaną na oficjalnej stronie produkcji. W nowej kampanii twórcy za cel postawili sobie zgromadzenie 400 tysięcy dolarów. Nie ustanowiono jednak terminu jej końca.

I tym razem niestety się nie powiodło. Autorzy przerwali akcję, ale nie ma w tym nic dziwnego - od jej startu zebrano do tej pory zaledwie 3% wymaganej kwoty - prawie 12 tysięcy dolarów. Developerzy zadowoleni są, że w trakcie drugiej zbiórki udało im się przyciągnąć kilku nowych darczyńców, ale przyznają, że nie udało im się spełnić wszystkich założonych wcześniej celów.

Twórcy zaznaczają jednak, że wpłacone przez fanów pieniądze zostaną zwrócone. Nie wykluczają też, że w przyszłości mogą podjąć kolejną próbę zgromadzenia stosownych funduszy.

Dowiedz się więcej na temat: Kickstarter | Precinct | Police Quest | przygodowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje