Diablo 4 - nowe wideo Blizzarda zdradza szczegóły endgame’u

​Blizzard nie planuje pozwolić graczom nawet na sekundę zapomnieć, że dwa miesiące dzielą ich od premiery Diablo 4. W ramach budowania hype’u w nowym wideo poruszono kwestię endgame’u.

Po ostatnich beta testach Diablo 4 spotkało się z niemałą krytyką ze strony wielu weteranów action RPG. Zawiódł brak craftingu, a powtarzalne dungeony i dziwne momentami zadania powierzane graczom frustrowały nawet na etapie kampanii. Po internecie zaczęły krążyć informacje o anulowanych preorderach.

Inna grupa graczy wychodziła jednak z założenia, że za wcześnie jest na tak kategoryczne opinie na temat gry. Zobaczyliśmy zaledwie pierwszy z pięciu aktów kampanii, większość endgame’owych systemów jest nam nieznana, a problemy z balansem czy rozwojem postaci w pierwszych 25 poziomach nie muszą przekładać się na końcowy etap gry, w którym ostatecznie spędza się najwięcej czasu.

Reklama

Blizzard najwyraźniej wziął to sobie do serca i postanowił zdradzić graczom nieco więcej informacji na temat endgame’u. Krótkie wideo na oficjalnym kanale Diablo 4 składa się z wypowiedzi kilku deweloperów opisujących najważniejsze mechaniki, które będą niektórym towarzyszyć przez setki, a może nawet tysiące godzin.

Poznajemy szczegóły na temat odblokowywania poziomów trudności oraz słynnego już systemu paragonów. Deweloperzy wspominają również o rozwoju postaci i Nightmare Dungeonach, prawdopodobnie głównej aktywności końcowej fazy gry. Diablo 4 postawi przed nami Dungeony z kampanii wzbogacone o dodatkowe utrudnienia oraz wyzwania, testując tym samym możliwości naszej postaci.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy