Destiny: Sami ukształtujemy siebie i... naszą broń

W rozmowie z oficjalnym blogiem PlayStation, David Dague z Bungie wyjaśnił kilka szczegółów dotyczących personalizacji broni i postaci w Destiny.

Według niego, decyzje, jakie podejmiemy w grze będą miały dla tych elementów większe znaczenie, niż mogłoby się zdawać. Pierwsza decyzja, jaką przyjdzie nam podjąć w Destiny, to wybór klasy. Dague tłumaczy, że jest ona kluczowa dla tego, jak będziemy wyglądać i walczyć. Ale to nie wszystko.

"Po zbrojach będzie można poznać, jakie misje ukończyliśmy, w jakie miejsca udajemy się najczęściej i tak dalej" - mówi Dague.

Jak mówi Dague, najbardziej efektywne będą zespoły graczy z przydzielonymi rolami, wykorzystującymi różne moce i umiejętności. Ponadto, w Destiny będzie więcej broni, niż w jakiejkolwiek innej grze od Bungie. Najlepsze jest jednak to, że będzie ona dostępna dla każdego - niezależnie od klasy. Wystarczy, że ją znajdą i zdobędą. Bronie będą też ulepszane i personalizowane.

"Dwóch ludzi może trzymać tę samą broń, ale będzie się ona zachowywała zupełnie odmiennie, zależnie od preferencji gracza. Tu wszystko zależy od wyboru" - dodaje Dague.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy