​Wiedźmin. CDPR zapowiedziało aż trzy gry: Polaris, Canis Majoris, Sirius

CD Projekt RED poinformowało dzisiaj, że w procesie produkcyjnym znajdują się aż trzy gry z uniwersum Wiedźmina. Ich kryptonimy to: Polaris, Canis Majoris oraz Sirius. Poniżej prezentujemy opis każdego tytułu.

CD Projekt RED ogłosiło właśnie długoterminowe plany rozwoju swoich marek. Czeka nas rozległa ekspansja gry Cyberpunk 2077, świeże Wiedźmińskie przygody w postaci trzech gier i całkowicie nową grę o kryptonimie Hadar.

Nadciągają aż trzy gry w uniwersum Wiedźmina: Polaris, Canis Majoris, Sirius

Wiedźmin: Polaris to kolejna gra z wiedźmińskiej serii. Dzieło zostało ogłoszone przez polskich deweloperów już jakiś czas temu. Wiemy, że znajduje się w fazie przedprodukcyjnej i stanowi początek nowej sagi. Docelowo seria będzie składać się z trzech produkcji, która zapoczątkowana zostanie przez Polaris.

Reklama

Kolejny odrębny od Polaris tytuł to Wiedźmin: Canis Majoris. Jak tłumaczą deweloperzy z CD Projekt RED, jest to pełnoprawna gra o Wiedźminie. Za jej powstanie odpowiadać będzie zewnętrze studio prowadzone przez doświadczonych twórców, którzy mieli okazje pracować przy poprzednich wiedźmińskich produkcjach. Projekt tworzony będzie przy wykorzystaniu silnika Unreal Engine 5. Na więcej szczegółów musimy jednak poczekać.

Wiedźmin: Sirius to kolejna produkcja osadzona w klimacie Wiedźmina, tworzona przy wsparciu CD Projekt RED. Tytuł zaoferuje rozgrywkę sieciową, a także rozgrywkę fabularną dla jednego gracza z licznymi zadaniami i konkretną fabułą.

Równolegle Polscy deweloperzy ogłosili powstanie kolejnego dużego projektu o kryptonimie Hadar. Nie będzie to jednak świat związany z Cyberpunkiem i Wiedźminem. Uniwersum tworzone jest całkowicie od podstaw i znajduje się aktualnie na bardzo wczesnym etapie produkcyjnym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin | Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy