Reklama

​Cyberpunk: Edgerunners zbiera świetne opinie. Ogromny sukces anime

Wczoraj swoją oficjalną premierę w serwisie VOD Netflix miał serial anime Cyberpunk: Edgerunners. Długo wyczekiwane przez fanów całego uniwersum dzieło może pochwalić się póki co naprawdę dobrymi opiniami i notami.

Cyberpunk: Edgerunners mówi się bardzo wiele już od kilku miesięcy. Szybko okazało się, że polskie studio CD Projekt RED nie zamierzało marnować potencjału, jaki tkwił w skonstruowanym przez nich dystopijnym świecie w grze Cyberpunk 2077.

Serial anime zadebiutował na Netfliksie dokładnie 13 września. Cyberpunk: Edgerunners w 10 odcinkach przedstawia historię i losy najemnika, którzy powalczyć musi o przetrwanie w świecie zbudowanym na bazie technologii przyszłości z licznymi modyfikacjami i wariacjami.

Reklama

Cyberpunk: Edgerunners, czyli lepiej być nie mogło

Do sieci spływają już pierwsze opinie, recenzje i oceny nowego serialu anime, które powoli zaczynają poświadczać o tym, że mówiąc o Cyberpunk: Edgerunners, mówimy tym samym o olbrzymim sukcesie współpracy CD Projekt RED i Netfliksa.

W momencie pisania tego materiału produkcja może pochwalić się średnią oceną 8,6/10 w rodzimym serwisie Filmweb. W przypadku zagranicznego portalu branżowego IMDB.com nota zatrzymała się póki co na poziomie jeszcze wyższym - 8,7/10. Krótkie słowne recenzje widzów, którzy mieli już okazję przebrnąć przez 10-odcinkową historię Edgerunners to w dużej mierze słowa, wyrażające zachwyt.

Czy mieliście już okazję zatopić się w cyberpunkowym świecie w hitowym, nowym serialu anime? Jak oceniacie produkcję?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk: Edgerunners | Netflix | CD Projekt RED

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy