Reklama

Star Wars - Lucasfilm Games zapowiedziało nową grę

​Miłośnicy blasterów i mieczy świetlnych mają kolejny powód do radości. Lucasfilm Games zapowiedziało nową grę w uniwersum Star Wars.

Ta wiadomość spadła na nas jak błyskawica Palpatine'a z jasnego nieba. Nic nie zwiastowało zapowiedzi kolejnej gry w uniwersum Star Wars. Ni z tego, ni z owego Lucasfilm Games oraz Skydance New Media poinformowały, że prowadzą prace nad kolejną produkcją w świecie Gwiezdnych wojen.

Dzieło o nieogłoszonym jeszcze tytule będzie przygodową grą akcji z dużym naciskiem na filmową reżyserię oraz fabułę. Na czele zespołu deweloperskiego stoi nie byle kto, bo Amy Hennig.

To reżyserka serii Uncharted, która w przeszłości - w szeregach Electronic Arts - pracowała już nad anulowaną grą w uniwersum Star Wars. To właściwa osoba na właściwym miejscu. Nie tylko uzdolniona twórczyni, ale także fanka świata Star Wars.

Jedna z wielu gier Star Wars

Reklama

Produkcja Skydance New Media to kolejna gra w świecie Star Wars, która aktualnie powstaje. Na horyzoncie od dłuższego czasu znajdują się m.in. sequel Star Wars Jedi: Fallen Order (plotki głoszą, że premiera jeszcze w tym roku), remake Star Wars: Knights of the Old Republic (możliwe, że zagramy w niego w 2023), Star Wars: Eclipse (akurat ten tytuł cierpi podobno na problemy produkcyjne) czy ambitny open world od Ubisoftu (na który przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie kilka lat).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy