Rockstar Games rozbiło bank. Wpis o GTA 6 pobił rekord branży gier wideo

Rockstar Games umieściło na swoich profilach w mediach społecznościowych wpis o tym, że oficjalny zwiastun gry GTA 6 pojawi się dokładnie 5 grudnia. Szybko okazało się, że ta krótka informacja rozniosła się po sieci w tempie ekspresowym. Padł nowy rekord w gamingu.

Od kilku dni echo o Grand Theft Auto 6 nie milknie. Mówimy bowiem o najbardziej wyczekiwanej grze wideo w historii. Na żaden inny tytuł, fani nie czekali z taką niecierpliwością i jednocześnie entuzjazmem. Wszystko, co związane jest z GTA 6, cieszy się nadzwyczajną popularnością - mamy na to kolejny dowód.

Producenci z Rockstar na swoim profilu w serwisie X (kiedyś Twitter) opublikowali krótką informację o tym, że oficjalny trailer nadchodzącej gry pojawi się w sieci już 5 grudnia o godz. 15:00. W dobę wpis ten osiągnął aż 1,8 miliona polubień i zanotował o wiele więcej wyświetleń.

Reklama

Jest to absolutny rekord w historii branży gier wideo, jeśli chodzi o pojedynczy post dotyczący konkretnego dzieła gamingowego. Co ciekawe, poprzedni rekord również należał do Rockstar. Jak pewnie się domyślacie, był to wpis umieszczony przez deweloperów po wielu miesiącach ciszy, głoszący, iż zwiastun nowego GTA trafi do sieci w grudniu jeszcze tego roku.

To dobitne i wystarczające dowody wskazujące na fakt, że Grand Theft Auto 6 jest niesamowicie wyczekiwaną przez wszystkich produkcją. Na szczęście dłużej czekać już nie musimy. Oficjalny zwiastun winien rozwiąż część wątpliwości. Liczymy też na to, że po publikacji trailera Rockstar będzie nieco częściej komunikować się ze społecznością, która w niecierpliwości oczekiwać będzie na debiut i nadejście "szóstki".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy