Reklama

PS Plus - wrzesień 2022: Poznaliśmy listę nowych gier. Co zobaczymy?

​Firma Sony Interactive Entertainment przedstawiła wrześniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus oraz informacje o zmianach w katalogu gier.

Wszyscy aktywni subskrybenci będą mogli pobrać trzy gry na platformy PlayStation 4 i PlayStation 5: Need for Speed Heat, TOEM oraz Granblue Fantasy: Versus. Oferta będzie dostępna dla wszystkich abonentów od 6 września 2022 roku. Dodatkowo, 20 września do Katalogu Gier PlayStation Plus Extra i Premium dołączą nowe tytuły.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat to kolejna część jednej z najpopularniejszych serii wyścigowych. W tej odsłonie gracze będą mogli wziąć udział w nielegalnych wyścigach organizowanych na ulicach Palm City i sprawdzić swoje umiejętności w Speedhunter Showdown.

Reklama

TOEM

TOEM to ręcznie rysowana gra przygodowa, w której gracze wykorzystają swoje umiejętności fotograficzne do odkrywania tajemnic, rozwiązywania zagadek i przemierzania urokliwego świata, pomagając przy tym nietypowym postaciom napotkanym na swej drodze.

Granblue Fantasy: Versus

Granblue Fantasy Versus to dynamiczna bijatyka osadzona w bogatym uniwersum Granblue Fantasy, opartym na grze mobilnej o tym samym tytule. Jako główny bohater, gracze będą przemierzać rozległy świat zawieszony w morzu chmur i stawiać czoła kolejnym przeciwnikom napotkanym na swojej drodze.

Zmiany w katalogu PlayStation Plus Extra i Premium

Poza darmowymi grami w PlayStation Plus Essential, użytkownicy wyższych wersji abonamentu, będą mieli dostęp do zupełnie nowych tytułów, które trafią do Katalogu 20 września. Tego samego dnia gra Red Dead Redemption II przestanie być dostępna. 

Gry, które dołączają do Katalogu:

Klasyczne tytuły, które dołączają do Katalogu:

  • Syphon Filter 2
  • The Sly Trilogy
  • Sly Cooper: Thieves in Time
  • Bentley's Hackpack
  • Toy Story 3
  • Kingdom of Paradise

Gry, które opuszczają usługę:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy