Reklama

Ghost of Tsushima - gadżety z gry sprzedawane na prawdziwej Cuszimie

Ghost of Tsushima przysłużyło się władzom wyspy Cuszima, na której toczy się akcja gry.

Osoby odpowiedzialne za rozwój wyspy wykorzystały popularność gry znanej z PlayStation 4 i PlayStation 5. Od pewnego czasu na jej terytorium można kupić przedmioty inspirowane przebojem Sony. Jeśli odwiedzicie Cuszimę, kupicie przy okazji takie gadżety, jak bluzy z kapturem, koszulki czy skarpetki. Znajdziecie je między innymi w punkcie informacji turystycznej oraz w sklepie z pamiątkami Fureai-do.

Masaya Akiyama, dyrektor firmy, która przygotowała kolekcję, ma nadzieję, że zachęci ona fanów Ghost of Tsushima do głębszej eksploracji wyspy, a turystów, którzy nie znają gry, do zainteresowania się nią.

Reklama

Ghost of Tsushima - kiedy sequel?

Ghost of Tsushima to z całą pewnością jedna z najgłośniejszych premier na PlayStation w ostatnich latach. Średnia jej ocen w wersji na PlayStation 4 w portalu Metacritic wynosi 8,3/10, a wydania Director's Cut na PlayStation 5 - 8,7/10. Gra doczekała się też dodatku pod tytułem Wyspa Iki, który również zdobył bardzo dobre noty (8,4/10).

Gracze zastanawiają się, kiedy Sony zapowie sequel Ghost of Tsushima. Na razie się na to nie zanosi, choć jest niemal pewne, że prace nad nim już trwają. Jednak w bliższej przyszłości bardziej prawdopodobna jest zapowiedź konwersji na pecety. Sony ostatnimi czasy przenosi na komputery osobiste swoje największe przeboje, takie jak God of War, Uncharted 4 czy Horizon: Zero Dawn. Można się spodziewać, że w końcu przedstawi pecetowcom także Ghost of Tsushima. Sony planuje też ekranizację gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama