Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Beyond Good & Evil 2 w fazie pre-produkcji

​Michel Ancel po raz kolejny potwierdził, że prace nad kontynuacją kultowego (choć niedocenianego) Beyond Good & Evil nadal trwają. Gra nie ukaże się jednak zbyt szybko - projekt dopiero wkroczył w fazę pre-produkcji.

W ciągu kilku ostatnich dni Michel Ancel na swoim Instagramie regularnie publikował kolejne obrazki powiązane z Beyond Good & Evil 2. Najnowszy opatrzył ciekawym wpisem, w którym stwierdził krótko, że "gra znajduje się w pre-produkcji". Podkreślił też, żeby trzymać rękę na pulsie i czekać na kolejne wieści.

Reklama

Nie jest to oczywiście zbyt dużym zaskoczeniem. Co prawda ostatni zwiastun tytułu pochodzi z 2009 roku i od tamtej pory nie dowiedzieliśmy się niczego nowego o projekcie, ale przedstawiciele Ubisoftu - firmy, do której należą prawa do marki - zapewniali, że nie został anulowany. Prace po prostu czasowo zawieszono.

Teraz jednak coś się najwyraźniej ruszyło. Oczywiście fakt, że gra znajduje się dopiero na etapie pre-produkcji, oznacza, że nieprędko ją ujrzymy. Zapewne minie jeszcze sporo czasu nim trafi na półki sklepowe.

Na opublikowanym przez Ancela obrazku możemy zobaczyć reprezentanta rasy inteligentnych nosorożców. Dwie poprzednie ilustracje pokazywały natomiast małą świnkę (najprawdopodobniej to młody Pey’j, jeden z bohaterów pierwszej części serii) oraz rekina.

Oryginalne Beyond Good & Evil ukazało się w 2003 roku na PC oraz konsolach PS2, GameCube i Xbox. Akcję produkcji osadzono w dalekiej przyszłości na planecie Hyllis, która zostaje napadnięta przez obcą rasę. Gracze wcielają się w Jade - młodą dziennikarkę, która próbuje odkryć stojącą za atakiem prawdę.

Dowiedz się więcej na temat: Beyond Good & Evil 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje