Wyciekł kod źródłowy Mortal Kombat: nieznane animacje, grafiki, akcje, dźwięki

W branży gier miał miejsce kolejny wyciek danych. Tym razem do internetu przedostała się cała masa plików z kultowej gry Mortal Kombat II wydanej... 30 lat temu. W opublikowanych teraz zasobach znajdziemy nigdy niezaimplementowane w grze grafiki, tła, dźwięki, a nawet wycięte ruchy, akcje i animacje postaci.

Sektor gier cierpi w ostatnim czasie na liczne wycieki informacji i danych. Nim jakaś gra ujrzy światło dzienne, to w sieci możemy znaleźć już wiele informacji o tym, czego spodziewać się po rozgrywce, grywalnych postaciach czy samej fabule. Ostatnim głośnym przykładem takiego stanu rzeczy była wyczekiwana przez wszystkich produkcja - Grand Theft Auto VI.

Kod Mortal Kombat II przedostał się do sieci, a wraz z nim tona niezaimplementowanych w grze rzeczy

Teraz z kolei do sieci wyciekły nieopublikowane nigdy, niezaimplementowane w grze materiały z prawdziwej klasycznej bijatyki z premierą 30 lat temu - Mortal Kombat II. Sytuacja nie jest tak kardynalna jak w przypadku wycieku plików z GTA VI, tutaj bowiem mamy do czynienia z prawdziwym klasykiem, więc materiały, które możecie zobaczyć, to raczej gratka dla fanów popularnej, leciwej już serii.

Reklama

Na ponad 2,5-godzinnym filmie zaprezentowano dużą część kodu źródłowego gry, jak również mnogą liczbę elementów, których nigdy w tej produkcji nie uświadczyliśmy, z uwagi na to, że deweloperzy zdecydowali się ich finalnie nie implementować do gry.

Znajdziemy tutaj wiele niewykorzystanych animacji poruszania się postaci i otoczenia, wykonywanych akcji, dźwięków konkretnych bohaterów, rekwizyty i przedmioty, a nawet uświadczymy zupełnie innego zakończenia pojedynku (fatality) w przypadku niektórych postaci - tutaj za przykład służy Johnny Cage.

Z całą pewnością jest to świetny materiał poglądowy dla wszystkich fanów jednej z najlepszych i najbardziej kultowych bijatyk w historii gier, a dodatkowo ciekawa forma nostalgicznego spojrzenia na starszą część Mortal Kombat, która przecież dała podwaliny do powstania kilkunastu późniejszych gier z całego cyklu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy