​Warhammer: Vermintide 2 do odebrania za darmo na platformie Steam!

Już 30 listopada swoją oficjalną premierę zaliczy Warhammer 40,00: Darktide. Z tego tytułu na platformie Steam twórcy z Fatshark udostępniają całkowicie za darmo inną część - Warhammer: Vermintide 2.

Warhammer: Vermintide 2 dostępne za darmo!

W ostatnim czasie mamy do czynienia z prawdziwym festiwalem rozdawania gier. Co rusz słyszymy o klasykach, które możemy bezpłatnie pobierać w serwisie GOG.com. Oczywiście nie zapominamy także o cotygodniowym rytualnym serwowaniu kolejnych produkcji w serwisie Epic Games. Tym razem przyszła pora na Steama.

Tylko do 7 listopada, do godziny 19:00 całkowicie za darmo możecie odebrać Warhammer: Verminitide 2, czyli sequel powstałej kilka lat wcześniej gry Warhammer: The End Times - Vermintide.

Reklama

Za powstanie obu gier odpowiada znane studio Fatshark. Verminitide 2 to tytuł, który w dużej mierze poświęcony jest walce wręcz w zażartej pierwszoosobowej grze bitewnej nastawionej na kooperację.

Czym wyróżnia się Warhammer: Vermintide 2? Przede wszystkim zmaganiami kooperacyjnymi przeznaczonymi dla 4 graczy. Ponadto twórcy do dyspozycji oddali 15 karier, 15 drzewek talentów, przeszło 50 typów rozmaitych broni, szeroki wachlarz różnorodnych pod względem poziomu trudności plansz i wsparcie wielu modów powstałych z inicjatywy społeczności graczy.

Warto dodać, że Warhammer: Vermintide 2 to tytuł świetnie oceniany przez krytyków i graczy. Na samej platformie Steam dzieło od Fatshark zgarnęło 83% bardzo pozytywnych recenzji (na wszystkie ponad 90 tys. not).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Warhammer: Vermintide 2 | Steam | darmowe gry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy