Ujawniono styczniowe Xbox Live Games With Gold

​Microsoft ujawnił listę gier, jakie bez dodatkowych opłat pobiorą w styczniu posiadacze konsol Xbox Series oraz Xbox One, o ile posiadają aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. Standardowo, otrzymujemy cztery pozycje, dostępne - dzięki usłudze wstecznej kompatybilności - na wszystkich konsolach.

Styczniowy zestaw gier, pierwszy w nowym roku, obejmuje:

  • Little Nightmares (1 - 31 stycznia)
  • Dead Rising (16 stycznia - 15 lutego)
  • The King of Fighters 13 (1 - 31 stycznia)
  • Breakdown (16 stycznia - 15 lutego)

Little Nightmares debiutowało w kwietniu 2017 roku na komputery osobiste i konsole. W tytule mamy okazję zmierzyć się z całą paletą dziecięcych strachów, przeżywanych razem z Six - główną protagonistką, która starała się uciec z upiornego, podwodnego kompleksu The Maw.

Dead Rising to remaster pierwszej części serii pełnej zombiaków. Jako fotograf Frank West mamy 72 godziny na odkrycie źródła tajemniczego wirusa. Akcja toczy się na terenie centrum handlowego Willamette, a główną atrakcją jest właśnie wyrzynanie zombie za pomocą kreatywnych broni.

Reklama

The King of Fighters 13 to usprawniona wersja bijatyki z automatów. Tytuł debiutował w zamierzchłej przeszłości 2010 roku, więc teraz dostępny jest w ramach kompatybilności wstecznej. Fani docenią, że jest to także zwieńczenie linii fabularnej Asha Crimsona - tak, opowieść jest tutaj bardzo ważna.

Zestawienie zamyka absolutny klasyk, a więc Breakdown z 2004 roku. To także swego rodzaju bijatyka, ale z naciskiem na kampanię dla pojedynczego gracza. Jako cierpiący na amnezję Derrick Cole musimy wydostać się z tajnego laboratorium, korzystając z nadprzyrodzonych mocy.

Warto pamiętać, że produkcje nie znikają, gdy już dodamy je do biblioteki. Subskrybenci Xbox Live Gold mogą po pobraniu grać w produkcje bez ograniczeń - tak długo, jak wykupują abonament. Subskrypcja kosztuje 29 zł miesięcznie lub 249 zł z góry za cały rok.

Gold otwiera drogę do rozgrywek sieciowych na platformach Microsoftu, a także do dodatkowych funkcji, poza wymienionymi wyżej grami, takimi jak rejestrowanie rozgrywki i dzielenie się klipami, transmisja na Twitchu i więcej miejsca na zapisy na serwerach rozproszonych "w chmurze".

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Games with Gold

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy