​Star Wars Jedi: Survivor. Znamy przybliżoną datę premiery?

Star Wars Jedi: Survivor, czyli nowa gra z serii Gwiezdnych Wojen powstająca z inicjatywy Respawn Entertainment i Electronic Arts rozpala apetyty wielu. Być może poznaliśmy ramy czasowe premiery tej wyczekiwanej produkcji.

Sukces gry Star Wars Jedi: Fallen Order sprawił, że fani całego uniwersum z niecierpliwością wyczekują kolejnego dzieła z serii przygód Cala Kestisa, w którego wciela się dobrze wszystkim znany Cameron Monaghan.

Kilka tygodni temu na platformie Steam zagościła oficjalna podstrona Star Wars Jedi: Survivor, a w internecie jak to zwykle bywa, zaroiło się od kolejnych spekulacji dotyczących ewentualnej, potencjalnej daty premiery tej gry.

Reklama

O samej produkcji nie wiemy tak naprawdę zbyt wiele. Pewne jest to, że twórcy m.in. Apex Legends czy Titanfalla osadzą akcję nowej gry z serii Gwiezdnych Wojen dokładnie pięć lat po wydarzeniach mających miejsce w "Upadłym zakonie". Ponadto producenci uraczyli graczy oficjalnym zwiastunem, dającym mały pogląd tego, jak będzie wyglądać nowy tytuł.

Star Wars Jedi: Survivor z premierą w marcu 2023 roku? Wiele na to wskazuje

Teraz z kolei oficjalnie zapowiedziano powieść zatytułowaną "Star Wars: Jedi Battle Scars" autorstwa Sama Maggsa. Dowiedzieliśmy się również, że już 2 maja przyszłego roku swój debiut zaliczy oficjalny artwork ukazujący kulisy produkcji gry Star Wars Jedi: Survivor.

Premiera powieści ma mieć miejsce z kolei w dniu 7 marca 2023 roku. Ramy czasowe premiery "Survivora" zawężają nam się więc od 7 marca do 2 maja przyszłego roku. Według rzetelnego i sprawdzonego informatora Jeffa Grubba, nowa odsłona gry z uniwersum Star Wars ma nastąpić w marcu, chwilę po premierze wspomnianej wyżej książki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gwiezdne Wojny | Star Wars Jedi: Survivor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy