Star Wars Jedi: Fallen Order 2 nie zostanie wydane na PlayStation 4 i Xbox One

​Jeśli jesteście użytkownikami konsoli PlayStation 4 lub Xbox One i z niecierpliwością wyczekujecie premiery Star Wars Jedi: Fallen Order 2, to nie mamy dla was dobrych informacji. Według przecieków, nowe dzieło osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen będzie najprawdopodobniej wydane tylko na konsole nowej generacji.

Pierwsza część Star Wars Jedi: Fallen Order ze swoją premierą w 2019 roku podbiła serca wielu miłośników sagi Gwiezdne Wojny. Nie brak również opinii, że to właśnie ta produkcja jest najlepsza jeśli chodzi o rzeczone uniwersum, a pamiętamy przecież, jak świetnymi tytułami okazały się: Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast czy Star Wars: Knights of the Old Republic.

Reklama

Star Wars Jedi: Fallen Order II ukaże się tylko na next-genach i PC?

Po sukcesie, z jakim spotkała się gra Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły zakon) ogromna rzesza graczy niecierpliwie wyczekuje kontynuacji tej przygodowej gry akcji. Ceniony i rzetelny informator Jeff Grubb nie ma jednak dobrych informacji dla posiadaczy starszych konsol - PlayStation 4 oraz Xbox One.

Według niego - Fallen Order 2 zadebiutuje tylko na platformie PC oraz konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli doniesienia okażą się prawdą, oznaczać to będzie, że Electronic Arts we współpracy z LucasFilm i Respawn Entertainment chcą dostarczyć wszystkim entuzjastom gier z serii Gwiezdne Wojny jeszcze lepsze doświadczenia, wykorzystując nowsze technologie i możliwości, które oferują next-genowe konsole.

Póki co są to jednak nieoficjalne informacje, na których potwierdzenie bądź zaprzeczenie poczekamy jeszcze jakiś czas. Być może nastąpi to wraz z oficjalną zapowiedzią gry. Wiele wskazuje na to, że prezentacja Star Wars Jedi: Fallen Order 2 będzie miała miejsce w maju bieżącego roku. Uzbrójcie się jeszcze w troszkę cierpliwości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5 | Xbox Series X
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy