​Star Wars. Serial o losach Cala Kestisa zadebiutuje na platformie Disney+?

Wszyscy fani Gwiezdnych Wojen mają w ostatnim czasie wiele powodów do radości. Dlaczego w takim razie nie dorzucić jeszcze jednego powodu? Według plotek zalewających sieć, na platformie Disney+ może zadebiutować serial traktujący o losach Cala Kestisa. W głównej roli nie kto inny, jak sam Cameron Monaghan.

Disney+ przebojem wdarł się na rodzimy rynek streamingowy, robiąc konkurencje innym gigantom takim jak: Netflix, Amazon Prime Video czy HBO MAX. Jeśli przymierzaliście lub przymierzacie się do zakupu disneyowego abonamentu, to dajemy wam jeszcze jeden powód, dlaczego może to się opłacić... zwłaszcza w przypadku, gdy jesteście fanami uniwersum Star Wars.

Reklama

Cameron Monaghan jako Cal Kestis otrzyma swój własny serial na Disney+?

Otóż doniesienia wskazują, że trwają pracę nad serialem opowiadającym o losach Cala Kestisa - głównego protagonisty uznanej gry Star Wars Jedi: Fallen Order, która swój debiut miała w 2019 roku. Dzieło opracowane przez Respawn Entertainment zachwyciło praktycznie wszystkich.

Jakiś czas temu usłyszeć mogliśmy także o tym, że popularny teraz serial Obi-Wan Kenobi może przeplatać pewne wątki z grą Fallen Order. Pogłoski wskazywały, że fani w tej produkcji będą mogli uświadczyć ulubionego Cala Kestisa.

Plany mogą okazać się jeszcze bardziej dalekosiężne, jeśli faktycznie Cameron Monaghan wcielający się w głównego protagonistę w Upadłym Zakonie, otrzyma swój własny autorski serial na platformie Disneya. To byłaby nie lada gratka dla fanów uniwersum, jak również dla wszystkich tych, którzy z wypiekami na twarzy zagrywali się w Star Wars Jedi: Fallen Order.

O samej produkcji nie wiadomo tak naprawdę nic. Do przecieków również należy podchodzić z ostrożnością. Patrząc jednak na szeroką ekspansję Star Wars, nie możemy wykluczać również takiego obrotu sprawy. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość... przynajmniej na razie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Jedi: Fallen Order | serial
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy