Sorrypunk - generator przeprosin w stylu Cyberpunk 2077

​Jeden z internautów stworzył zabawny generator przeprosin na żółtym tle, który odnosi się do Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077, który przez minione lata był zapowiadany jako murowany hit, zadebiutował po kilkukrotnym opóźnieniu i wywołał ogromne kontrowersje za sprawą ogromu błędów oraz poziomu prezentowanego na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Niewątpliwie sytuacja nadszarpnęła wizerunek CD Projekt RED, zbudowany za sprawą sukcesu Wiedźmina 3: Dziki Gon, który trudno będzie teraz odbudować. Deweloperzy są jednak skupieni na eliminacji wpadek technicznych, z kolei internauci prześcigają się w wymyślaniu nowych zabawnych rzeczy związanych z CP2077.

Reklama

Do takiej z pewnością zalicza się Sorrypunk, czyli przeprosiny generowane na charakterystycznym żółtym tle, na którym "Redzi" publikowali ważne komunikaty dotyczące ich produkcji. Wchodząc na specjalną stronę sorrypunk.com otrzymujemy gotowy szablon z żółtym tłem z logotypami Cyberpunk 2077 i CD Projekt RED, który można modyfikować, dodając dowolny tekst. Narzędzie natychmiast zdobyło pewną popularność, a internauci ochoczo udostępniają efekty swoich prac.

Oczywiście generator nie jest powiązany z CD Projekt i został stworzony przez jednego z internautów, a wszelkie prawdziwe informacje o Cyberpunk 2077 znajdują się na oficjalnych profilach społecznościowych firmy oraz gry. Jest to jednak zabawne odniesienie do sytuacji związanej z Cyberpunkiem 2077, w tym komunikatów na żółtym tle, jakimi raczyli nas autorzy, informując o kluczowych rzeczach związanych z polską produkcją.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy