Reklama

Serial The Last of Us dostał nowy, wstrząsający zwiastun

​Nowy zwiastun wydany dla serialowego The Last of Us może wieloma widzami wstrząsnąć - i jeśli choć trochę oddaje on klimat serialu to fanów gry i “uniwersum" czeka nie lada gratka.

Co prawda o dacie premiery serialu The Last of Us nie wiemy nadal prawie nic, to jednak kolejne materiały, które publikują autorzy, pozwalają przypuszczać, że widzów czeka bardzo mocne przeżycie.

W zeszłym miesiącu opublikowany pierwszy trailer, który u zdecydowanej większości fanów wywołał ogromne podekscytowanie. Była to pierwsza okazja by zobaczyć Pedro Pascala oraz Bellę Ramsey w akcji jako Joela i Ellie.

Reklama

Teraz HBO Max zaprezentowało kolejny materiał, tym razem jako element większej całości, zapowiadającej nowe produkcje - stąd powyższy film ustawiony jest na znaczniku czasowym 40 sekundy.

W 20-sekundowym fragmencie poświęconym The Last of Us znajdziemy między innymi ujęcia z dobrze znanymi przeciwnikami. Oczywiście znowu podkręciło to emocje fanów.

Wielu z nich nie może się już doczekać by zobaczyć serial na swoich ekranach, oczywiście pokładają też ogromne nadzieje w tym, że całość będzie wierna grom i nie zostaną z niej wycięte żadne istotne elementy. Pewnym uspokojeniem takich głosów może być fakt, że w zwiastunie aktor wcielający się w rolę Joela wypowiada kwestie dobrze znane z gry.

Wielokrotnie nagradzane hity

A poprzeczka jest ustawiona wysoko - gracze dopiero co mieli okazję odświeżyć sobie całą historię za sprawą The Last of Us Part I. Remake ten zdobył między innymi wrześniową nagrodę Player’s Choice Award na PlayStation 5. Gra ta okazała się być jedną z najpopularniejszych premier września.

Natomiast część druga serii to najbardziej nagradzana gra w historii, która zdobyła ponad 250 różnego rodzaju wyróżnień i wielokrotnie była nazywana grą roku różnych branżowych magazynów oraz serwisów o grach. Oficjalnie przebiła w tej klasyfikacji naszego Wiedźmina 3.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy