The Last of Us: HBO prezentuje pierwszy zwiastun i datę premiery

​Dziś nie tylko dzień The Last of Us, ale też wielkie wydarzenie dla wszystkich, którzy czekają na informacje o serialu na motywach gry.

26 września to w kalendarzu gry data, kiedy rozpoczęła się epidemia, która zaczęła zamieniać ludzi w grzyby. Natomiast dla fanów to również moment, kiedy pojawiają się najciekawsze zapowiedzi i informacje dotyczące gry.

Wrzesień już obfitował w ciekawe wydarzenia, jak między innymi premiera remake’a The Last of Us I, a dziś gracze otrzymali kolejny prezent - pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu.

Reklama

W rolach głównych wystąpią Bella Ramsey jako Ellie oraz Pedro Pascal jako Joel. Kilka tygodni temu HBO wypuściło krótką zapowiedź serialu, która od razu przypadła większości fanów do gustu.

Szczególnie podobało im się w jaki sposób Pascal wcielił się w postać Joela. Dzisiaj opublikowany zwiastun daje nieco bardziej głęboki wgląd w grę obojga aktorów. I chyba wielu widzów zgodzi się z opinią, że zarówno Pascal jak i Bella Ramsey doskonale odnaleźli się w swoich rolach.

Jednak oprócz nich zobaczymy też inne postaci - Marlene, Tess, Billa i Riley, jak również Clickera, czyli jednego z przeciwników z gry. Wygląda na to, że fani marki otrzymają dokładnie to, czego oczekują od takiego serialu - idealnego połączenia akcji oraz dramatu.

Zwiastun pozwolił fanom nie tylko rzucić okiem na aktorów, ale też ujawnił w końcu datę premiery - to znaczy rok, kiedy ona nastąpi. Potwierdziły się przypuszczenia, że będzie to 2023. Niestety, nie wiadomo nic więcej, ale wcześniejsze doniesienia mówiły, że może to być początek roku. Może wiosna?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Sony | HBO Max | PlayStation Vita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy