The Last of Us: Opublikowano pierwszy fragment głośnego serialu HBO

​Gra The Last of Us była jednym z największych hitów na rynku gamingowym w ostatnich latach. Produkcja stworzona przez studio Naughty Dog doczekała się wielomilionowej sprzedaży na całym świecie. Teraz HBO będzie chciało powtórzyć ten sukces, tworząc serial na podstawie historii Joela oraz Ellie.

Oczekiwania wobec The Last of Us są duże

W ostatnim czasie wytworzył się swego rodzaju trend ekranizowania gier wideo. Oczywiście, takie sytuacje były znane już ponad dwie dekady temu. Jednak to w tym roku do kin weszła ekranizacja przygód Nathana Drake’a i jego towarzyszy - Uncharted. W główną rolę wcielił się Tom Holland, a u jego boku zagrał Mark Wahlberg.

Kilka miesięcy temu zrobiło się głośno na temat serialu na podstawie gry The Last of Us. Produkcja autorstwa studia Naughty Dog (ta sama firma, która odpowiadała za serię Uncharted) doczekała się dwóch części wirtualnej rozgrywki.

Reklama

Za serial ma odpowiadać nie byle jaka marka, bo HBO, czyli jeden z najlepszych producentów filmowych na świecie. Dlatego też oczekiwania od samego początku były bardzo wysokie.

W obsadzie mają znaleźć się tacy aktorzy jak: Pedro Pascal, Bella Ramsey czy Gabriel Luna. Do tej pory jednak nie widzieliśmy żadnego materiału, który miałby ujawnić fragmenty produkcji. Teraz jednak to się zmieniło za sprawą publikacji w mediach społecznościowych HBO.

Fani doczekali się zwiastunu The Last of Us

Gra The Last of Us osiągnęła ogromny sukces. Wystarczy wspomnieć, że druga część tej produkcji, która premierę miała dwa lata temu sprzedała się w liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy.

To plasuje ten tytuł w absolutnej światowej czołówce pod względem sprzedaży gier wideo w ostatnich latach. Zaledwie w ciągu trzech dni od premiery wyprzedano aż 4 miliony kopii. Był to rekord pod względem najszybciej sprzedającej się gry na PlayStation.

Dlatego też twórcy serialu mają nadzieję, że ich produkcja również okaże się wielkim hitem. Niespodziewanie w poniedziałek na Twitterze udostępniono jeden z fragmentów nadchodzącego serialu.

Publikacja odbiła się bardzo szerokim echem, gdyż serial jest bardzo mocno wyczekiwany. Na oficjalną premierę jednak jeszcze należy trochę poczekać. Zaplanowana jest ona bowiem dopiero na przyszły rok.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max | Naughty Dog
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy