Postać z Epoki Lodowcowej w słynnej grze wideo! To połączenie musicie zobaczyć

Epoka Lodowcowa to dziś jeden z najbardziej sztandarowych filmów animowanych ostatnich dekad. Produkcja stworzona ponad 20 lat temu, do dziś jest wspominana z wielkim sentymentem. Jeden z youtuberów postanowił umieścić Sida - jednego z głównych bohaterów w słynnej grze wideo. Mowa o God of War.

Epoka Lodowcowa podbiła serca milionów widzów

Epoka Lodowcowa to jeden z najważniejszych filmów animowanych pierwszej dekady obecnego stulecia. Produkcja wyreżyserowana przez Chrisa Wedge’a oraz Carlosa Saldanha’ie w 2002 roku przedstawia losy trójki bohaterów. Są nimi mamut Manfred, tygrys szablozębny Diego oraz leniwiec Sid. Na początku fabuły Manfred (zwany w filmie Mańkiem) razem z Sidem spotykają na swojej drodze niemowlę. Zwierzęta postanawiają się zaopiekować małym dzieckiem i zaprowadzają je do gromady tygrysów, określanej mianem "stada".

Reklama

Przywódca tygrysów - Soto - zamierza zabić malca w zemście za jego ojca, który był myśliwym i zabił wielu członków jego rodziny. Do tego jednak na szczęście nie dochodzi, a niemowlę zostaje ochronione. Później dochodzi do walki Mańka z Soto, w wyniku której mamut zostaje poważnie ranny, a chwilę później Soto umiera poprzez nabicie na sopel lodu. Film dostarczył mnóstwo wzruszeń milionom widzów na całym świecie, nie tylko tym najmłodszym. Produkcja zarobiła ponad 382 miliony dolarów, co dobitnie pokazuje jej ogólnoświatowy sukces.

Łącznie powstało pięć części głównej serii. Jedną z nich postanowił przypomnieć youtuber znany w sieci jako "eli_handle_b.vaw". Twórca połączył Epokę Lodowcową z... grą God of War, której fabuła jest równie porywająca. Co tego finalnie wyszło?

Sid pojawia się w świecie Kratosa

Wspomniany youtuber jest znany z tego, że łączy w swoich produkcjach filmy oraz gry wideo. Zazwyczaj są to bardzo humorystyczne produkcje, gdzie groteskowość dialogów wybija się na pierwszy plan. Niepasujące do siebie światy w teorii, niespodziewanie zazębiają się w produkcjach internetowych. Film trwa ponad półtorej minuty, lecz jest bardzo treściwy. Niezwykle zabawnie wyglądają interakcje leniwca z legendarnym Kratosem, który w zimowej scenerii przemierza kolejne kilometry.

Sid staje do walki u boku bohatera God of War i stawia czoła swoim przeciwnikom. Następnie omija czyhające na niego pułapki i wypowiada serię zabawnych dialogów. Film stworzony przez "eli_handle_b.vaw" jest bardzo dobrze zmontowany i połączenie God of War z Epoką Lodowcową daje całkiem ciekawy rezultat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy