Podsumowanie tygodnia #4 - PlayStation Showcase, AC: Mirage i Diablo 4

Tydzień pełen emocji. Szczęśliwi posiadacze PlayStation mają za sobą zapowiadany od miesięcy Showcase, a fanów Diablo od premiery czwórki dzieli już tylko kilka dni.

Solidna porcja przecieków

Pomiędzy różnymi informacjami ze świata PlayStation trafiło do nas w zeszłym tygodniu sporo przecieków. Największe z nich dotyczyły Assassin’s Creed Mirage. Poznaliśmy przybliżony czas premiery, szczegóły rozgrywki oraz mechanik, które wprowadzi do gry Ubisoft. Chwilę później część plotek potwierdziły oficjalne informacje od deweloperów.

Reklama

Równie ekscytujące wieści dostali fani Cyberpunka 2077. Podczas podcastu Rock i Borys wspomniano o potencjalnej dacie premiery Phantom Liberty, długo wyczekiwanej ekspansji.

PlayStation Showcase

Największym wydarzeniem zeszłego tygodnia był bez wątpienia PlayStation Showcase. Chociaż prezentacja Sony nie spełniła oczekiwań wielu bardziej wymagających graczy, podczas godzinnego pokazu zobaczyliśmy wiele ekscytujących produkcji.

Wśród nich znalazło się chociażby Helldivers 2. Bungie miało z kolei okazję przypomnieć o trwających pracach nad kolejnym dodatkiem do Destiny 2 oraz powrocie Cayde-6.

Przy okazji PlayStation Showcase dowiedzieliśmy się również, że Marvel’s Spider-Man 2 nie będzie zawierał trybu kooperacji, a Bungie w rodzinie PlayStation Studios spełnia funkcję testera nadchodzących gier live service.

Nadchodząca premiera Diablo 4

Ze względu na zbliżający się debiut Diablo 4 Blizzard zaczął publikować coraz więcej materiałów dotyczących gry. Zobaczyliśmy kolejny zwiastun, który tym razem skupił się na fabule nowej odsłony serii. Niedługo później zadebiutował aktorski zwiastun autorstwa reżyserki Marvela.

W zeszłym tygodniu na naszym portalu pojawiło się również kilka materiałów opublikowanych po wywiadach z przedstawicielami Blizzarda. Reżysera Diablo 4 mieliśmy okazję zapytać o wnioski wyciągnięte z Diablo 3, balans pomiędzy zawartością hardcore a casual oraz o dalsze plany na rozwój gry

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | Assassin's Creed: Mirage | Diablo 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy