Diablo 4 - nowy zwiastun fabularny przypomina o nadchodzącej premierze

Premiera Diablo 4 zbliża się wielkimi krokami. Z okazji nadchodzącego debiutu action RPG Blizzarda zadebiutował kolejny zwiastun skupiający się na postaci Lilith, głównej antagonistki w grze, a według wierzeń pierwszej żony biblijnego Adama.

Blizzard od kilku ładnych miesięcy nie szczędzi graczom szczegółów na temat Diablo 4. Zorganizowano aż trzy beta testy, które nam nawet okazję przetestować zmiany w balansie oraz usprawnienia do gry wprowadzone po zapoznaniu się z feedbackiem społeczności.

Ponieważ beta testy skupiały się jednak na konkretnym i dosyć niewielkim fragmencie gry, w ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się więcej na temat pozostałych elementów Diablo 4. Blizzard poświęcił całą transmisję monetyzacji gry, Battle Passowi oraz systemowi sezonowemu, który ma cztery razy w roku wzbogacać produkcję o nową zawartość.

Reklama

Kolejnym krokiem w budowaniu ekscytacji wśród fanów action RPG jest debiut krótkiego zwiastuna fabularnego. Ponownie mamy oczywiście okazję zobaczyć Lilith, a osoby, które do tej pory nie śledziły mocno informacji na temat Diablo 4, mogą zorientować się, co czeka ich za tydzień.

Diablo 4 w pełnej wersji trafi do sprzedaży 6 czerwca 2023 roku. Posiadacze edycji Ultimate zyskują wczesny dostęp do gry i będą mogli rozpocząć swoją przygodę z nową odsłoną serii już w piątek, 2 czerwca.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy