Reklama

Plotki sugerują, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje w sierpniu 2023 roku

​Assassin’s Creed Mirage ma już podobno za sobą kilka wewnętrznych opóźnień, ale teraz jest na dobrej drodze do premiery. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gra pojawi się w sierpniu 2023 roku.

Assassin’s Creed Valhalla skończył w listopadzie dwa lata. Mimo licznych DLC i regularnych aktualizacji, większość fanów serii ma już za sobą ten tytuł ze zniecierpliwieniem czeka na to, co jeszcze ma do zaoferowania Ubisoft. Najnowsze plotki sugerują, że będziemy musieli poczekać kilka ładnych miesięcy. 

Według nowego raportu Insider Gaming, Assassin’s Creed Mirage celuje aktualnie w premierę w sierpniu 2023 roku. Gra przeszła dwa wewnętrzne opóźnienia spowodowane podobno produkcją podzieloną na starą i nową generację. Mirage ma zadebiutować bowiem nie tylko na PS5 i XSX, ale również PS4 i Xbox One, co znacząco utrudnia zadanie deweloperom.

Reklama

Swoje problemy przechodzi również Assassin’s Creed Red, tytuł, którego miejsce akcji dzieje się w Japonii. Lepiej radzi sobie za to Assassin’s Creed Hexe, chociaż proces produkcji nad tą grą jeszcze się nie zaczął.

O Assassin’s Creed Mirage więcej możemy usłyszeć już 9 grudnia podczas The Game Awards 2022. Geoff Keighley zapowiadał niejednokrotnie, że czekają nas dziesiątki zapowiedzi. Może wśród nich znajdzie się oficjalna prezentacja Mirage?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin’s Creed Mirage | Ubisoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy