Reklama

Assassin's Creed Valhalla wkrótce dostępny na platformie Steam

​Francuski wydawca dokonał najwyraźniej kolejnych zmian w swoim podejściu do publikowania gier. Według najnowszych doniesień na Steamie ma niedługo pojawić się Assassin’s Creed Valhalla.

Steam od wielu lat jest ważnym tematem dyskusji wśród wydawców. Jeszcze niedawno większe firmy trzymały się swoich platform i zmuszali graczy do pobierania oddzielnego klienta, żeby zagrać w ich gry. W oczach weteranów rynku PC Steam zawsze wypadał jednak najlepiej i przyzwyczaił do siebie bardzo wielu graczy.

Niektórzy wydawcy zaczęli w rezultacie przełamywać się na korzyść społeczności i wydawać swoje gry na platformie Valve. Ostatnio na powrót do Steama zdecydowało się nawet Activision, któremu Call of Duty: Modern Warfare 2 przynosi ostatnio ogromne dochody.

Reklama

Teraz zdanie zmienił najwyraźniej również Ubisoft. Redakcja Eurogamera zauważyła, że francuski wydawca stworzył steamową stronę poświęconą Assassin’s Creed Valhalla. Ma ona zadebiutować na platformie Valve już 6 grudnia. W przyszłości obok nich pojawią się ponadto Anno 1800 oraz Roller Champions.

Ostatni raz Ubisoft wydał swoją grę na Steamie w kwietniu 2019 roku, kiedy światło dzienne ujrzał Starlink: Battle for Atlas. Różne aktualizacje trafiały również w międzyczasie do Rocksmith oraz For Honor, ale pełne wersje kolejnych premier debiutowały już tylko na platformie Uplay. Sytuacja ta zmieni się już na początku grudnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin’s Creed Valhalla | Valve | Steam | Ubisoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy