Nowy zwiastun The Callisto Protocol potwierdza udział znanej aktorki

Najnowszy zwiastun The Callisto Protocol studia Striking Distance potwierdza, że w grze spotkamy aktorkę znaną m.in. z serialu The Boys - i to w jednej z ważniejszych ról.

Niedawno swoją premierę miał kolejny zwiastun The Callisto Protocol, w którym gracze mogli zobaczyć między innymi gwiazdę The Boys, Karen Fukuhara. Twórcy ogłosili jej udział już jakiś czas temu, ale nie ujawnili przy tym na ile znacząca będzie jej rola. Dzisiejszy zwiastun to tak naprawdę pierwszy raz, kiedy możemy poznać ją jako Danny Nakamurę.

The Callisto Protocol, czyli Dead Space

The Callisto Protocol, tworzone przez zespół kierowany przez byłego twórcę Dead Space, Glena Schofielda, śledzi ucieczkę Jacoba Lee z więzienia, opanowanego przez mutanty. Więzienie jest jednocześnie kolonią na księżycu Jupitera, Callisto. Nowa gra w oczywisty i wyraźny sposób nawiązuje do Dead Space, co widać również w elementach takich jak walka oraz wyraziste elementy horroru.

Reklama

Tajemnice Callisto

Nowy zwiastun "The Truth of Black Iron" zawiera wiele tajemnic, na które odpowiedzi będą musieli znaleźć gracze. Między innymi o poprzednią kolonię na Callisto, która zniknęła jakiś czas przed budową obecnego więzienia. Na filmie po raz pierwszy widzimy również Danny Nakamurę, wcielającą się w rolę koleżanki z celi naszego bohatera. Lee jest wyraźnie skupiony na tym, żeby jak najszybciej opuścić niegościnny księżyc, natomiast Nakamura bardziej koncentruje się na rozwiązywaniu tajemnic miejsca, w którym się oboje znaleźli. To ona jest główną siłą, która popycha Lee do odkrywania spisków, które stoją za tym, że większość więźniów księżycowej kolonii zmieniła się w bezwzględne biofagi.

Kim jest Karen Fukuhara?

Karen Fukuhara jest urodzoną w Los Angeles aktorką japońskiego pochodzenia, której kariera rozpoczęła się kiedy Disney Channel zatrudnił ją jako nastolatkę jako gospodynię programu Movie Surfers. Jednak najlepiej widzowie znają ją jako Kimiko Miyashiro w The Boys. Inne ważne role aktorki to superbohaterka Katana w Suicide Squad z 2016 roku oraz Glimmer w She-Ra and the Princesses of Power. Podkładała również głos w kreskówkach Cartoon Network oraz Star Wars: Visions.

Twórcy gry potwierdzili jej rolę jako Danny już jakiś czas temu, ale jak do tej pory fani nie mieli okazji zobaczyć niczego z jej udziałem. Poprzedni zwiastun gry koncentrował się niemal wyłącznie na postaci głównego bohatera oraz Wardenie, głównym przeciwniku. Dzisiejszy zwiastun nie tylko ujawnia jak będzie wyglądała postać Karen w grze, ale też, że ma odgrywać jedną z głównych ról.

The Callisto Protocol ma ukazać się w grudniu tego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Callisto Protocol
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy