Reklama

New World - szczegóły aktualizacji 1.5.5

Weterani New World są już zapewne przyzwyczajeni do regularnych aktualizacji oraz krótkich restartów serwerów. Jedna z przerw technicznych właśnie dobiega końca, a jej celem jest wprowadzenie aktualizacji 1.5.5.

New World wygląda ostatnio, jakby powoli szykowało się do zrobienia comebacku. Ostatnio w świetny sposób dokonuje tego Fall Guys, a kiedy boty i RTM zniechęcają wielu graczy do Lost Arka, byłby to doskonały moment dla Amazonu, żeby część uciekinierów przygarnąć w swoim autorskim MMORPG.

Wśród społeczności New World krąży aktualnie opinia, że gra dochodzi do stanu, w którym powinna być w dniu premiery. Bardzo szybko stało się jasne, że twórcy nie byli gotowi na oficjalną premierę, co widać było nie tylko postanie serwerów Amazonu, ale również po zawartości samej gry. Sytuacja ta zaczyna się jednak poprawiać, a deweloper konsekwentnie realizuje zapowiedziane na ten rok plany.

Reklama

Jednym z powodów rosnącej jakości New World są regularne aktualizacje, które wprowadzają drobne zmiany do gry. Wszystko to złożone w całość przekłada się potem na znacznie lepszy stan gry. Jeden z takich patchy, którego szczegóły poznacie na stronie New World, trafił właśnie na oficjalne serwery. Jest to drobny patch wprowadzający kolejne zmiany do nagród zdobywanych podczas aktywności PvP, elementu będącego aktualnie głównym bohaterem gry Amazonu.

Większa, długo wyczekiwana przez graczy aktualizacja, ma pojawić się już w lipcu. Twórcy zapowiedzieli, że nie trzeba będzie już tworzyć Orbów, żeby wchodzić na instancje, a w ręce graczy trafi narzędzie w stylu LFG z World of Warcraft, stworzone z myślą o szybszym znajdowaniu grup na dungeony.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy