Następna Forza Motorsport pojawi się na Xbox One? Anonimowy leaker dementuje plotki

​Po sukcesie Forzy Horizon 5 przyszedł czas na kolejną odsłonę tej drugiej, bardziej realistycznej Forzy. Coraz głośniej mówi się ostatnio o Motorsport. W oczekiwaniu na nowe, oficjalne informacje gracze spekulują, czy gra zawita na systemach poprzedniej generacji Microsoftu.

Forza Motorsport przez ostatnie lata trzymała się w cieniu Horizona. Zręcznościowe wyścigi z otwartymi światem serwują doskonałą rozrywkę zarówno dla casualowych, jak i bardziej hardcore’owych fanów wyścigów. Żaden z Horizonów nie serwował może realistycznego modelu jazdy, ale dawał za to tonę frajdy i weteranom pozwalał oderwać się na chwilę od symulacji i zaszaleć w otwartym świecie.

Reklama

Forza Motorsport ma w przeciwieństwie do Horizon znacznie większą konkurencję. Bardzo dobrze radzi sobie seria F1 od Codemasters, iRacing święci triumfy w oczach fanatyków wyścigów, a Gran Turismo 7 po zmianach w ekonomii jawi się jako bardzo udany i pełny contentu tytuł.

Pierwszy raz o kolejnej odsłonie serii Motorsport słyszeliśmy dwa lata temu. Od tego czasu niestety nie dowiedzieliśmy się o Turn 10 nic nowego. Trudno też spodziewać się, żeby w najbliższym czasie mieli uchylić przed fanami wyścigów rąbka tajemnicy.

Biorąc pod uwagę premierę nowych konsol i potencjalnie odległy debiut nowego Motorsport, większość graczy zakładała, że będzie to next-genowa produkcja. Spekulacje fanów dementuje anonimowy leaker, który opublikował kilka zdjęć na r/gamingleaksandrumours.

Tego typu przecieki warto oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Dużo wiedzieliśmy już przecieków, które okazywały się bardzo dalekie od prawdy. Część z nich zawierała nawet jakieś pozornie pasujące do tematu zdjęcia.

Wciąż jest to jednak bardzo ciekawy tematy do dyskusji, poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, czy chęć wypuszczenia Forzy Motorsport na poprzednią generację nie spowolniłaby progresu serii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Forza motorsport | Xbox One

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy