Nadchodzi nowy State of Play. PlayStation pokaże God of War Ragnarok?

Wygląda na to, że Sony wreszcie przełamie ciszę, jaka doskwierała w ostatnich miesiącach graczom wyczekującym God of War Ragnarok. Już w przyszłym tygodniu ma odbyć się kolejna odsłona State of Play.

Ostatnie State of Play odbyło się przed Summer Game Fest, rozpoczynając tym samym krótki okres "not-E3". Jak w przypadku wielu eventów Sony, na platformach streamingowych zebrały się setki tysięcy osób wyczekujące szczegółów o nadchodzących grach. Wielu fanów opuściło transmisję z uśmiechami na ustach, podekscytowane planami jednego z największych wydawców.

Nie wszyscy byli jednak zachwyceni. Bardzo szybko po zakończonym evencie stało się jasne, że słowem nie wspomniano o God of War Ragnarok, jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Teraz okazuje się, że Sony jest gotowe wreszcie przełamać tę ciszę.

Reklama

Według Toma Hendersona, znanego i sprawdzonego insidera branży gamingowej, State of Play poświęcony God of War Ragnarok ma odbyć się już w przyszłym tygodniu. Dodatkowo potwierdzają to fakty, że Gran Turismo szykuje się do kolejnej, większej aktualizacji, a Bloomberg informował wcześniej, że GoW ma jeszcze w czerwcu dostać konkretną datę premiery.

Mamy więc parę sprawdzonych źródeł i obietnicę szczegółów dotyczących God of War Ragnarok. Na tym etapie podczas State of Play powinniśmy dostać już co najmniej obszerny fragment rozgrywki. Dla fanów Sony będzie to bardzo dobry moment, żeby ocenić, czy jest to produkcja warta zakupu od razu w dniu premiery.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War Ragnarok | State of Play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy