Reklama

State of Play: Spider-Man i Miles Morales już niedługo trafią na PC!

​Marvel’s Spider-Man i Marvel’s Miles Morales, jedne z najcieplej przyjętych tytułów dostępnych na wyłączność na konsole Sony, otrzymają zremasterowaną edycję na PC! Do tego premiery nadejdą już niedługo.

Spider-Man na PC już za kilka miesięcy, Miles Morales jeszcze w tym roku

Sony wyjawiło plany odnośnie do serii gier o pajęczych superbohaterach podczas swojego wydarzenia State of Play. Marvel’s Spider-Man, a właściwie Marvel’s Spider-Man Remastered, trafi na PC 12 sierpnia 2022 roku, a więc już naprawdę niedługo. Będzie dostępny zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store.

Pierwotnie gra ta wyszła tylko na konsolę PlayStation 4 w dniu 7 września 2018 roku, zaś 12 listopada 2020 na pojawiła się wersja zremasterowana na PS5. W listopadzie 2020 roku na ekrany graczy wskoczył także inny człowiek-pająk, a mianowicie Miles Morales.

Reklama

Marvel’s Miles Morales było jednym z ważniejszych tytułów dostępnych na start wraz z PlayStation 5. W ciągu niecałego pierwszego roku dostępności, do lipca 2021 roku, gra sprzedała się w liczbie ponad 6,5 miliona egzemplarzy, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Wersja PC-towa ma mieć premierę na jesień 2022 roku.

Marvel’s Spider-Man 2 powinien wyjść w 2023

Sequel do pierwszej części przygód Petera Parkera ogłoszono w 2021 roku. Marvel’s Spider-Man 2 ma wyjść na PlayStation 5 w 2023 roku, a więc też już relatywnie niedługo. Póki co nic nie wiadomo o ewentualnej wersji na PC, aczkolwiek można mniemać, że jeśli ją kiedyś dostaniemy, to pewnie nie od razu na premierę.

Biorąc pod uwagę, że "jedynka" sprzedała się naprawdę świetnie, a także zebrała niezwykle pozytywne recenzje (wersja na PS4 ma na Metacriticu 87/100 od krytyków i 8.7/10 od graczy), nic dziwnego, że zdecydowano się na pełnoprawną kontynuację.

W "dwójce" Peter Parker i Miles Morales mają połączyć siły, aby pokonać potężnego przeciwnika - doskonale znanego fanom człowieka-pająka Venoma.

Jako ciekawostkę można dodać, że Insominiac Games pracuje obecnie nad jeszcze inną grą z uniwersum Marvela - Marvel’s Wolverine. Fani X-Menów, a zwłaszcza Logana, mają więc na co czekać!

Cieszycie się, że Marvel’s Spider-Man i Miles Morales trafią wreszcie na komputery osobiste? Sądziliście, że będzie to kiedyś miało miejsce, a może jesteście zaskoczeni? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy