God of War: Ragnarok z premierą jednak w tym roku?

Ale zwrot akcji w sprawie daty premiery God of War: Ragnarok.

Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że studio Santa Monica prawdopodobnie skończy prace nad nowymi przygodami Kratosa dopiero w przyszłym roku. Całkiem sporo branżowych źródeł informowało, że God of War: Ragnarok wypadło z kalendarza wydawniczego na ten rok i że zagramy w niego dopiero w 2023. Okazuje się jednak, że wszyscy ci informatorzy mogli być w błędzie i że w kontynuację system-sellera od Sony zagramy już w listopadzie.

Jason Schreier z portalu Bloomberg poinformował, że prawdopodobnie jeszcze w czerwcu Sony zaprezentuje God of War: Ragnarok, a premiera jest planowana na listopad bieżącego roku. Jeden z najbardziej wiarygodnych branżowych insiderów opiera swoją wiedzę na ten temat na informacjach od trzech osób związanych blisko z projektem. "Na początku tego roku planowano premierę we wrześniu, ale niedawno przeniesiono ją na listopad" - czytamy w artykule Schreiera.

God of War: Ragnarok w listopadzie 2023?

Reklama

Oczywiście wszystko może się jeszcze wydarzyć. Nawet jeśli Sony planuje premierę God of War: Ragnarok na listopad 2022, nie można wykluczyć obsuwy, która przesunie ją na 2023. Gra w tym samym terminie trafi do sprzedaży w wersjach na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. W dalszej przyszłości możemy spodziewać się także konwersji na PC.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy