Reklama

Immortals Fenyx Rising ma niedługo trafić na Steama

​Ubisoft powoli rozpoczyna swoją steamową ofensywę. Zgodnie z zapowiedzią, produkcje francuskiego wydawcy trafiają stopniowo na platformę Valve. Jedną z nich stanie się niedługo Immortal Fenyx Rising.

Era dziesiątek oddzielnych klientów dla różnych gier na PC powoli dobiega końca. Jeszcze niedawno trzeba było ściągnąć Origin, żeby zagrać w Battlefielda, Call of Duty było dostępne tylko na Battle.necie, a do Assassin’s Creeda był potrzebny Uplay. Ta sytuacja z roku na rok zaczyna zmieniać się na korzyść posiadaczy komputerów osobistych.

Reklama

Widać w ostatnich latach, że wydawcy przestają martwić się o ekskluzywność, nie skupiają się aż tak na własnych klientach i dają graczom wolną rękę. Coraz więcej gier trafia na Steama i fani platformy Valve w wielu przypadkach nie muszą jej opuszczać, żeby ograć któryś z tytułów jednego z dużych wydawców.

Ostatnio w ślady Electronic Arts oraz Activision poszedł Ubisoft. Francuski wydawca poinformował, że ich produkcje będą debiutować na Steamie i fala Assassin’s Creedów zalała popularną platformę. Ostatnio ogłoszono listę kolejnych produkcji, które dołączą do AC.

Najciekawszym tytułem na tej liście jest Immortals Fenyx Rising, jedna z najmniej docenianych produkcji Ubisoftu. Gra zebrała świetne recenzje w grudniu 2020 roku, oferuje graczom bardzo złożony i angażujący świat, ale wielu osobom dwa lata temu ten debiut umknął w świątecznym natłoku premier. Steam może gwarantować temu tytułowi drugie życie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | Immortals: Fenyx Rising

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy