Hogwarts Legacy opóźnione, znamy już nową datę premiery

​Nadchodząca gra open world w klimatach Harry’ego Pottera i innych czarodziejów, która pierwotnie miała się ukazać w tym roku, zaliczy opóźnienie. Na szczęście wyznaczono już zupełnie nowy termin.

Informacja o opóźnieniu została potwierdzona przez oficjalne konto gry na Twitterze. Znajdziemy tam również nową datę - 10 lutego 2023. Gra pojawi się wtedy na PC, Xboxach oraz PlayStation. Planowana jest również premiera na Nintendo Switch, ale nie wiadomo dokładnie kiedy ona nastąpi.

Reklama

Swoją drogą, dobra wiadomość jest taka, że opóźnienie nie jest wielkie. Pierwotnie gra miała się ukazać w terminie świątecznym 2022 więc premiera przesunie się zaledwie o jakieś 2-3 miesiące. Póki co jednak, dla zabicia czasu, niektórzy fani analizują wypuszczone do tej pory materiały.

Jeden z nich na grafice reklamującej grę znalazł sugestię, że jedną z lokacji będzie Jezioro Hogwartu - znajdujące się na błoniach Szkoły w Hogwarcie. To tym właśnie jeziorem przeprawiały się łódki z uczniami pierwszego roku, którzy przyjeżdżali pociągiem z Londynu. Z pewnością wielu graczy ucieszy możliwość odwiedzenia tak znanej z książek i filmu lokacji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Harry Potter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy