Reklama

GTA V bije rekordy popularności w Polsce!

Oto kolejny dowód na to, że kultowe już hasło - "reklama dźwignią handlu" - zdaje się mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, nawet tej elektronicznej.

Okazuje się, że w naszym kraju, pomimo tego, że konsole nadal nie są tak popularnymi sprzętami do grania co klasyczne pecety, to na wydawanych na nie grach da się zarobić, a i przy okazji pobić jakiś rekord. Jak poinformowała dzisiaj Cenega, oficjalny dystrybutor piątej części Grand Theft Auto V, liczba zamówień przedpremierowych na najnowszą odsłonę kultowej serii firmy Rockstar, osiągnęła w Polsce wynik 20 000 sztuk!

Biorąc pod uwagę rodzime realia, to naprawdę świetny wynik, którego pozazdrościć może wiele pozostałych, równie znanych i popularnych tytułów.

Reklama

"To naprawdę doskonały rezultat biorąc pod uwagę, że jest to tytuł dostępny wyłącznie na konsole PS3 oraz Xbox 360" - powiedział Marek Chyrzyński, Dyrektor Generalny firmy Cenega Poland.

"Dla porównania - to więcej niż sprzedaż GTA IV w Polsce w ciągu pierwszego miesiąca od premiery (oczywiście również tylko na konsolach), a tu mówimy wyłącznie o sprzedaży przed premierą" - dodał Chyrzyński.

Trudno się dziwić euforii naszego wydawcy. Jak widać, najwyraźniej inwestycja w banery reklamowe na ścianach galerii handlowych, czy plakaty na przystankach, opłaciła się. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

A wy już "zaklepaliście" sobie swój własny egzemplarz, czy z zakupem wstrzymujecie się do momentu pojawienia się gry w sklepach? Dajcie znać w komentarzach poniżej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy