God of War: Ragnarok w "złocie"

​Santa Monica Studio przekazało świetną informację dla wielu graczy na całym świecie. Deweloperzy potwierdzili, że ​​długo wyczekiwany God of War: Ragnarok zyskał złoty status, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o listopadową premierę.

God of War: Ragnarok to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2022 roku, która oficjalną premierę będzie miała już za miesiąc tj. 9 listopada. Jest to druga i ostatnia produkcja osadzona w mitologii nordyckiej, co oznacza kończący rozdział w historii Kratosa.

Huczne zapowiedzi

Gra została pierwotnie ogłoszona na imprezie PlayStation Showcase w 2020 roku. Krótki zwiastun zawierał bardzo mało informacji, gdyż zawierał zaledwie logo oraz przewidywaną datę wydania. Przez to, że Sony nie pokazało żadnego materiału dotyczącego rozgrywki, niektórzy z fanów wątpili w to, że premiera odbędzie się w zapowiadanym terminie.

Reklama

W lipcu 2022 roku Sony zapewniło, że gra nie będzie w żaden sposób opóźniana. Aktualnie można z czystym sumieniem potwierdzić, że deweloperzy spełnili daną przez siebie obietnicę.

Dobre nowiny

Santa Monica Studio udostępniło tweeta, informującego wszystkich fanów, że produkcja właśnie otrzymała złoty status. Oznacza to, że prace nad grą zostały zakończone i jest gotowa do produkcji na światową skalę, a to wszystko miesiąc przed planowaną premierą.

Deweloperzy podziękowali partnerom i fanom za wsparcie przez cały okres pracy. Wspomnieli również, że nie mogą się już doczekać premiery God of War: Ragnarok i tego, aż wszyscy fani będą mogli w końcu zagrać w grę.

Dodatkowe informacje

Szacunkowo, ukończenie God of War: Ragnarok zajmie około 40 godzin. Obejmuje to wszystkie zadania poboczne i inne aktywności, ale główna historia przewidziana jest na około 20 godzin.

Co więcej, gra będzie zajmowała sporo miejsca, ponieważ wersja na PS4 będzie wymagała ponad 90 GB pamięci. Rozmiar wersji na PS5 nie jest obecnie znany, tak więc fani prawdopodobnie będą musieli poczekać na wstępne szacunki, a co za tym idzie uzyskanie ostatecznej odpowiedzi.

God of War: Ragnarok zadebiutuje już 9 listopada na PS4 oraz PS5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War: Ragnarok | Santa Monica Studio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy