God of War: Okazały cosplay z legendarnej gry

​Już tylko dwa miesiące pozostały do oficjalnej premiery God of War: Ragnarok. Gracze z całego świata nie mogą doczekać się na debiut tej produkcji na rynku. Jedna z cosplayerek postanowiła podgrzać dodatkowo atmosferę i stworzyła niesamowity projekt związany z grą.

Gracze czekają na "Ragnaroka"

God of War: Ragnarok jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier growych w 2022 roku. Pierwsze dzieło Santa Monica Studio z serii God of War pojawiło się już w 2005 roku. Gra opowiadająca o przygodach Kratosa, który był wojownikiem ze Sparty, a następnie był na usługach bogów. W rozgrywce mamy styczność między innymi z legendarnym Aresem czy Zeusem.

Reklama

Fani mitologii greckiej byli od razu zachwyceni tą pozycją. Cechowała się ona od zawsze doskonałą fabułą, grafiką i rozwiązaniami mechaniki, których nie było wcześniej na rynku w żadnej innej grze.

Do tej pory pojawiło się pięć odsłon głównej serii God of War. Producenci ogłosili, że szósta pojawi się już w tym roku i będzie nosiła podtytuł "Ragnarok". Data premiery ustalona jest na 9 listopada. Już  teraz wokół gry jest bardzo dużo zamieszania związanego z ogromnym zainteresowaniem produkcji Santa Monica Studio. Jedna z cosplayerek postanowiła wykorzystać to i "ożywiła" postać Freyi, jednej z głównych postaci gry.

Freya zachwyca internautów

Freya jest postacią drugoplanową w uniwersum God of War. Jest boginią Vanir, która pomaga Kratosowi i Atreusowi w ich podróży. Powróci ona jako drugoplanowa antagonistka God of War: Ragnarök, szukając zemsty na Kratosie za zabicie Baldura. Cosplayerka i utalentowana lalkarka, znana w sieci pod pseudonimem "Manulysart" postanowiła udostępnić w sieci swoją interpretację wyglądu Freyi.

Artystka wygląda niemal identycznie do tego, w jakiej postaci została przedstawiona Freya w God of War z 2018 roku. Doskonale wygląda przede wszystkim ubiór. Wpasowuje się on idealnie w okres historyczny przedstawiony w grze. Ponadto twarz została ucharakteryzowana w ten sposób, by jak najmocniej upodobnić się do fikcyjnej bohaterki. Warto również wspomnieć o tatuażach na rękach, które wpasowują się w klimat.

Internauci byli wręcz zszokowani tym, jak bardzo dokładny jest ten projekt. Niektórzy z nich myśleli, że jest to screen z gry wideo. Ponadto kobieta replikę głowy Mimira, którą trzyma w rękach. Trzeba przyznać, że całość ma niepowtarzalny klimat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy