God of War Ragnarok otrzyma artbooka z wywiadami z twórcami

​To będzie nie lada gratka dla fanów God of War. W przygotowaniu jest bonus w postaci grubego artbooka, w którym znajdziemy m.in. wywiady z autorami gry.

Za artbook bezpośrednio odpowiedzialna jest Amy Ratcliffe, która w przeszłości tworzyła już podobne dzieła związane z Gwiezdnymi Wojnami i to ona ujawniła informacje o pracach nad książką. Wydawnictwo będzie miało postać fizyczną (co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie oczywiste) i pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku. Będzie do 240 stron pełnych grafik, zdjęć, ale także opowieści - m.in. wywiadów z twórcami gry oraz analizy Ragnarok pod kątem nordyckiej mitologii. Opracowanie ma zadebiutować 28 listopada.

Reklama

Szykuje się pozycja obowiązkowa dla fanów nadchodzącego God of War: Ragnarok. Ciekawe, że nie zdecydowano się na wypuszczenie książki w tym samym momencie co gra, ale może to być zabieg, który ma uchronić "spóźnialskich" przed spoilerami.

Jak wspomniałem, autorka książki w swojej zapowiedzi sugeruje, że znajdziemy w niej wywiady z deweloperami zatrudnionymi w Sony Santa Monica. Tak więc będzie to nie tylko zbiór fantastycznych grafik, ale też bardzo ciekawa lektura, pozwalająca zajrzeć za kulisy powstawania nowych przygód Kratosa.

Po wielu zawirowaniach i momencie niepewności, God of War Ragnarok pojawi się 9 listopada na konsolach PlayStation 4 i PS5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: God of War Ragnarok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy