Reklama

Dying Light 2. Techland zapowiada usprawnienia dla wersji PS5

Przed premierą Dying Light 2: Stay Human Techland mówił, że będzie wspierał grę przez wiele lat i cały czas dotrzymuje słowa. Jedną z planowanych nowości jest najwyraźniej aktualizacja gry na PlayStation 5.

Dying Light 2: Stay Human zostało ciepło przyjęte przez graczy i krytyków. Gra zebrała pozytywne recenzje, a społeczność entuzjazmem napawa fakt, że Techland ma w planach wiele DLC i na przestrzeni kolejnych lat gra może kilka razy ewoluować. Trudno uwierzyć, żeby był to tytuł walczący o miano gry roku 2022, ale wielu fanów zombie na pewno ucieszył fakt, że sequel wreszcie ujrzał światło dzienne.

Od premiery minęło już ponad pół roku i Techland powoli wprowadza do swojej gry różne nowości. Największą atrakcją dla graczy są oczywiście nowe tryby, misje i wyzwania. Na horyzoncie widać również Bloody Ties, fabularne DLC, które ma rozwinąć historię podstawki. Więcej informacji na temat tego dodatku dostaniemy podczas tegorocznego Gamescomu.

Reklama

Do premiery Bloody Ties zostało jednak prawdopodobnie jeszcze sporo czasu, a gracze w międzyczasie oczekują innych, mniejszych aktualizacji. Jeden z użytkowników zasugerował ostatnio na Twitterze, że chciałby zagrać w Dying Light 2 na PS5 w 4K i 60 klatkach. Aktualnie, podobnie jak wiele innych gier na konsolach nowej generacji, działa w trzech różnych trybach. Możemy położyć większy nacisk na grafikę lub płynność gry.

Oficjalny profil Dying Lighta w odpowiedzi napisał, że nie mogą jeszcze podzielić się żadnymi szczegółami, ale słuchają swojej społeczności na PlayStation 5. Jeżeli Techland szykuje się do ulepszenia wersji na PS5, ten sam los spotkałby prawdopodobnie grę na Xbox Series X/S. Dla wielu posiadaczy konsol byłby to świetny powód, żeby wrócić do Dying Lighta i sprawdzić grę w nowej jakości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Techland | Dying Light 2 | PlayStation 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy