Dying Light 2 Stay Human: Pierwszy całkowicie darmowy Rozdział

Pora rozszerzyć dynamiczny i pełen akcji świat Dying Light 2 Stay Human. Wraz z łatką 1.4 udostępniono pierwszy darmowy Rozdział, który wprowadza do gry zupełnie nową zawartość, wydarzenia i systemy. Możecie także skorzystać z długo wyczekiwanego Trybu Fotograficznego. To tylko początek, w przyszłości czeka nas jeszcze więcej zmian oraz ulepszeń dzięki kolejnym Rozdziałom.

Nowy rozdział - In the Footsteps of a Nightrunner

Twoim zadaniem jest pomóc Harperowi, Nocnemu Biegaczowi z dawnych lat, w jego walce ze Specjalnymi Zarażonymi, którzy zagrażają mieszkańcom Miasta, w zamian za dostęp do potężnego, w pełni nowego wyposażenia:

Reklama
  • Agent Rozdziału - poznaj Harpera, byłego Nocnego Biegacza, który pełni rolę wprowadzenia do nowej przygody. Znajdziecie go w Kantynie Rybie Oko. Waszym zadaniem będzie wsparcie go w wyeliminowaniu zagrożenia ze strony Specjalnych Zarażonych.
  • Nowy system rang i zawartość do odblokowania - odkryjcie system, który podnosi poziom zaufania między Wami a Waszym Agentem poprzez wypełnianie jego zadań. Ponadto, z wystarczającą liczbą punktów reputacji, możecie podnosić swoją rangę, aby odblokowywać dostęp do zaawansowanej broni, strojów i przedmiotów.
  • Codzienne i cotygodniowe zadania specjalne - zmierzcie się z Zarażonymi w serii codziennych i cotygodniowych nocnych zadań, dzięki którym możecie zdobyć punkty reputacji.
  • Dwie nowe waluty - aby zakupić nowe przedmioty, musicie najpierw zebrać próbki mutacji z ciał Specjalnych Zarażonych oraz nabyć unikalne Tokeny Harpera w miarę zdobywania nowych rang.
  • Nowi wrogowie - poznajcie śmiertelnie niebezpiecznych i zaciekłych Zmutowanych Zarażonych, takich jak Volatile Tyrant czy Volatile Hive.
  • Misja w Rozdziale - kupcie specjalny Bilet na Misję w Rozdziale od Agenta Rozdziału i postarajcie się przetrwać bardzo wymagające i mordercze próby czasowe, które sprawdzą Wasze umiejętności skradania się, parkouru czy walki.
  • Nowa opcja: Tryb Fotograficzny - nasza fantastyczna społeczność o to prosiła, więc z przyjemnością spełniliśmy tę prośbę. Tryb Fotograficzny jest już dostępny! Róbcie zdjęcia, aby upamiętnić Wasze przygody w Mieście!

D2K: At The Fish Eye - Tryb Fotograficzny

Ponadto możecie także obejrzeć najnowszy odcinek naszego cyklu "At the Fish Eye", w którym nasz Lead UX/IU Designer Marcin Surosz opowiada o nadchodzącym Trybie Fotograficznym. Obejrzyjcie to wideo:

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Dying Light 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy