Reklama

Drugi sezon Minecraft: Story Mode oficjalnie zapowiedziany

​Telltale Games potwierdziło krążące od pewnego czasu doniesienia i ujawniło, że w planach jest drugi sezon przygodówki Minecraft: Story Mode.

W planach jest pięć wydawanych w regularnych odstępach epizodów. Ponownie wcielimy się w Jessiego i jego towarzyszy, którzy po uratowaniu świata stali się znanymi bohaterami. Wraz z upływem czasu relacje między członkami grupy zaczęły się jednak psuć.

Pewnego dnia jednak Jessie natrafia na tajemniczą rękawicę, która więzi jego rękę. Okazuje się, że nietypowy artefakt w rzeczywistości należy do znajdującej się pod wodą starożytnej świątyni. Wraz z przyjaciółmi - zarówno nowymi, jak i starymi - postać postara się rozwiązać zagadkę przedmiotu.

Reklama

Nie zabraknie oczywiście możliwości podejmowania decyzji, wpływających na dalsze wydarzenia. W grze pojawi się funkcja Crowd Play, która pozwoli dokonywać wyborów wspólnie ze znajomymi, którzy zagłosują na preferowaną opcję za pomocą telefonu.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu Minecraft: Story Mode - zatytułowany Hero in Residence - ukaże się 11 lipca. Epizod - oraz kolejne - ukażą się na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje