Destiny 2 zwiększy efektywność strzelania podczas lotu

Dobra wiadomość dla fanów Destiny 2. Bungie oficjalnie zapowiedziało zaadresowanie mechaniki, która jest w grze od samej premiery. Od następnej aktualizacji strzelanie podczas lotu będzie dużo prostsze.

Destiny 2 jest aktualnie w bardzo dobrym stanie. Gra dostępna jest na PCkonsolach, dostaje regularne aktualizacje, ma oddaną grze społeczność, która codziennie loguje się do gry oraz dodatkowe tysiące fanów powracających na serwery z okazji nowych aktualizacji. Zapowiedziany właśnie patch pomyślany jest przede wszystkim dla weteranów.

W ostatniej odsłonie This Week at Bungie Design Lead Chris Proctor poświęcił dużo czasu balansowi w Destiny 2. Przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą 18 sezonu deweloperzy rozmawiają sporo nie tylko o nowej zawartości, ale również zmianach do podstawowych mechanik gry.

Reklama

Jest ich najwyraźniej na tyle dużo, że część z planowanych zmian postanowiono wrzucić do gry wcześniej. Proctor zdradził tym samym szczegóły następnej aktualizacji, przed 18 sezonem. Na szczycie patch notestów znajduje się tzw. airborne effectiveness, czyli skuteczność strzelania podczas lotu.

Bungie zaoferowało bardzo proste rozwiązanie tego problemu - celność będzie zwiększona dla wszystkich głównych broni i podkręcona zostanie asysta celowania. Konkretne wartości zależą oczywiście od broni, ale hand cannonysidearmy dostają najmniejsze buffy, a największe auto, pulsescout rifle oraz SMG.

Co więcej, zmienionych zostanie kilka perków, aby gwarantowały większą efektywność podczas lotu. Jeżeli macie tendencję do strzelania w powietrzu, od następnej aktualizacji będzie to dużo przyjemniejsze.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2 | Bungie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy