Reklama

Destiny 2: Znamy datę premiery nowego dungeonu

Bungie zaczyna powoli odkrywać swoje karty. Już 24 maja ma zadebiutować nowy sezon w Destiny 2. W ramach budowania ekscytacji graczy, twórcy zdradzili kilka bardzo interesujących szczegółów na temat nadchodzącej aktualizacji.

Trzeba przyznać, że do 17 sezonu Destiny 2 Bungie podchodzi bardzo ostrożnie. Od premiery dzieli nas zaledwie kilka dni, a my wciąż nie wiemy nawet, jak nazywa się nowy sezon. Deweloperzy mogą szykować dla graczy bardzo zaskakujące wydarzenie, jeżeli sama nazwa mogłaby zdradzić nam zbyt wiele.

Nie oznacza to jednak, że Bungie nie chce nic powiedzieć o nadchodzącym sezonie. W ostatniej odsłonie This Week at Bungie poznaliśmy kilka nowych szczegółów.

Reklama

Najciekawszą z przedstawionych informacji jest bez wątpienia zapowiedź nowego dungeonu. Wygląda na to, że będzie to nowy Pinnacle content. Wśród nagród mają znaleźć się cztery nowe bronie, dwie bronie powracające, jeden Egzotyk i kilka przedmiotów kosmetycznych. Dungeon zapewni więc graczom rozrywki na bardzo wiele tygodni, jeżeli będą chcieli położyć swoje ręce na wszystkich ekskluzywnych przedmiotach.

Bungie ogłosiło również zmiany do letniego wydarzenia Solstice of Heroes. Od kolejnej edycji nazywać będzie się już tylko Solstice i zaoferuje specjalne karty używane do wykonywania wyzwań. Ponadto, razem z 17 sezonem gracze dostaną dodatkowe 100 miejsc w banku, co powinno ucieszyć większość weteranów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy