Co nowego w Marvel Snap? Twórcy ujawnili swoje plany

Second Dinner poinformował właśnie, czego możemy spodziewać się po ich karciance w nadchodzących miesiącach i latach. Oto, co szykują dla nas twórcy Marvel Snap.

Jeszcze kilka lat temu gry karciane były modą podobną do battle royale czy survivali. Hearthstone cieszył się ogromną popularnością, a nowe aktualizacje przyciągały miliony graczy. Wielu fanów Magic the Gathering czy Yu-Gi-Oh postanowiło wrócić do czasów swojego dzieciństwa, odłożyć na bok fizyczne karty i oszczędzić trochę miejsca na półkach, tworząc wirtualne talie.

Kiedy wydawało się, że karcianek na rynku jest już wystarczająco i nie potrzebujemy jeszcze jednego tytułu z tego gatunku, były reżyser Hearthstone odszedł z Blizzarda, zgarnął dla swojego nowego studia licencję Marvela i stworzył Marvel Snap. W ostatnim roku gra ta mocno namieszała wśród fanów karcianek i zbudowała wokół siebie niemałą społeczność.

Reklama

W ramach regularnej komunikacji z użytkownikami Marvel Snap Second Wind zdradził właśnie, jakie są ich dalsze plany na rozwój tego tytułu. Pojawiła się w rezultacie skromna grafika prezentująca nadchodzące zmiany, funkcje będące wciąż w aktywnym rozwoju oraz pomysły, które aktualnie krążą wewnątrz studia.

Na powyższej grafice znajduje się kilka bardzo ekscytujących wieści. Jedną z nich jest bez wątpienia oddzielny klient dla PC, który ma zadebiutować już niedługo. Aktualnie Marvel Snap można pobrać ze Steama, ale jest to słabej jakości port z urządzeń mobilnych, któremu brakuje wielu funkcji. Second Wind pracowało jednak najwyraźniej nad klientem równającym się z tym, co na PC ma do zaoferowania chociażby Hearthstone.

W przyszłości pojawić mają się również dopy na Twitchu, usprawnienia do systemu ulepszania kart oraz zmiany do matchmakingu i rangi Infinite, o co od dłuższego czasu prosiła część graczy. Powyższa grafika jest dodatkowo dobrym świadectwem tego, że Marvel Snap radzi sobie dobrze, nigdzie się nie wybiera, a Second Wind ma bardzo wiele pomysłów na to, aby uczynić swoją grę jeszcze ciekawszą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel Snap
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy