​Marvel’s Avengers z ostatnią aktualizacją zawartości. Oto, co otrzymacie

Marvel’s Avengers to gra, która na papierze wygląda jak hit, który powinien przetrwać dekady. W praktyce jej żywot był bardzo krótki.

Gra-jako-usługa, w połączeniu z prawdopodobnie największym IP na świecie powinna mieć potencjał na olbrzymi hit. Gdy prezentowano grę na targach E3, Square Enix nie szczędziło sił ani środków, by zainteresować ludzi tym tytułem. A tymczasem, z różnych powodów, tytuł ten nie wzbudził tak dużego zainteresowania graczy, jakiego oczekiwali twórcy i wydawca. Dlatego dzisiaj, nieco ponad 2,5 roku od premiery, gra otrzymuje ostatnią aktualizację z zawartością.

Reklama

Aktualizacja do wersji 2.8 to ostatni update, zanim oficjalnie zakończy się okres wsparcia, co stanie się jeszcze w tym roku, a dokładnie 30 września. Po tym terminie gra oczywiście nadal będzie “grywalna", ale nie będzie już żadnych nowych aktualizacji ani poprawek.

Update odblokowuje sklep, dając graczom za darmo niemal wszystkie stroje i skiny inspirowane MCU, jak również wiele innych. Do tego gracze będą mieli dostęp do innych elementów kosmetycznych, takich jak tabliczki profilowe, gesty i inne. Każdy kto zdobył przynajmniej jedno trofeum lub achievement przed 1 kwietnia otrzyma specjalny strój Iron Mana, który zamienia Tony’ego Starka w prawdziwą Machinę Bojową. Twórcy zapowiedzieli też, że wszyscy gracze otrzymają specjalny, nowy skin Czarnej Pantery.

Jeśli na Waszych kontach zostały jakieś niewydane jeszcze kredyty, zostaną one przekonwertowane na środki umożliwiające ulepszenia. Usunięto też niektóre przedmioty, a w ich miejsce otrzymacie stały mnożnik 1,5x dla Fragmentów oraz punktów doświadczenia.

Oprócz tych zmian są jeszcze mniejsze, takie jak poprawki błędów. Pełne szczegóły aktualizacji do wersji 2.8 znajdziecie na stronie dokumentacji, wraz ze słowami podziękowań za wsparcie od Sandry Saad, która podkładała głos Ms. Marvel w angielskojęzycznej wersji gry. Jeśli natomiast jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z grą, możecie to nadal zrobić poprzez Xbox Game Pass oraz PlayStation Plus Extra.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel's Avengers
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy