Marvel: Gra z Iron Manem w roli głównej? Jest nieoficjalny zwiastun

​TeaserPlay na swoim kanale na YouTube publikuje autorskie trailery gier, remake’i, różne wariacje oraz przedstawia interesujące historie związane z postaciami z gier. Tym razem na kanale pojawił się film dotyczący Iron Mana - flagowej postaci z Marvel Studios.

Iron Man czołową postacią w uniwersum Marvela

Iron Man to jedna z najbardziej kultowych postaci Marvel Studios. Fani klimatów superbohaterskich mogli o nim pierwszy raz usłyszeć już w 1963 roku. To wtedy Iron Man wystąpił w komiksie "Tales to Suspense #39".

Na samym początku przygody z udziałem tej postaci miały bardzo antykomunistyczny wydźwięk. Warto jednak wspomnieć, że lata 60. i 70. to był środek "Zimnej Wojny" i rywalizacji Stanów Zjednoczonych ze Związkiem Radzieckim niemal na wszystkich możliwych płaszczyznach. Pierwszym dużym filmem kinowym, w którym wystąpiła ta postać Marvela był "Iron Man" z 2008 roku w reżyserii Jona Favreau. Od tego momentu na ekranach kin wielokrotnie Iron Man pojawiał się w różnych produkcjach.

Reklama

W ubiegłym roku Electronic Arts ogłosiło pracę nad oficjalnym tytułem dotyczącym "Żelaznego Człowieka". Teraz studio TeaserPlay opublikowało, jak to ma w zwyczaju, opublikowało autorski zwiastun, jak według nich miałaby wyglądać gra o słynnym superbohaterze z Marvela. Po raz kolejny jest to wręcz arcydzieło.

Iron Man tym razem na celowniku TeaserPlay

Opublikowany materiał ma aż dwie i pół minuty, co jest dość długą produkcją, jak na standardy TeaserPlay. Zwiastun jest stworzony w zupełnie otwartym świecie, co jeszcze bardziej dodaje rozmachu przedstawionemu światu. W pierwszych scenach widzimy tytułowego Iron Mana, który stoi na dachu wysokiego budynku i rozgląda się po panoramie wielkiego miasta. Następnie wykonuje on imponujący lot nad wspomnianym miastem, dzięki czemu możemy poznać jego szczegóły. Trailer został stworzony za pomocą silnika graficznego Unreal Engine 5, więc jakość detali, światła stoją na absolutnie najwyższym poziomie.

Na filmie dzieje się bardzo dużo akcji, pokaz ten jest bardzo dynamiczny. Oprawa muzyczna oraz graficzna trailera robi ogromne wrażenie i nawet czołowe studia produkujące gry wideo nie mogłyby się powstydzić publikacją takiego projektu. Czy Electronic Arts stworzy swoją produkcję z podobnym, a nawet jeszcze bardziej okazałym rozmachem? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas. Jak na razie możemy raczyć się dziełem od TeaserPlay.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Iron Man
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy