​Marvel Snap będzie dostawał cotygodniowe zmiany w balansie

Popularna mobilna karcianka wchodzi właśnie w nową erę. Twórcy Marvel Snap boją się stagnacji w mecie i postanowili znacząco przyspieszyć częstotliwość wypuszczania aktualizacji.

Marvel Snap już teraz uchodzi za bardzo dynamiczną grę pod względem rozwoju. Sam gameplay oczywiście polega głównie na zagrywaniu odpowiednich kart, ale tempo wprowadzania nowych jednostek oraz lokacji jest bardzo imponujące. Tyczy się to również krótkich sezonów i nowych battle passów regularnie sprzedawanych na Steamie i w aplikacjach mobilnych.

Do tej pory tego samego nie można było powiedzieć o mecie Marvel Snapa. Zmiany w balansie pojawiały się raz w miesiącu, a biorąc pod uwagę tempo wypuszczania nowej zawartości, można było odnieść wrażenie, że w kółko widujemy te same talie. Twórcy wzięli sobie do serca feedback graczy i zapowiadają nowe podejście.

Reklama

W krótkim poście na blogu Marvel Snapa wyjaśniono właśnie nowy rodzaj cotygodniowych aktualizacji o nazwie "OTA" (on the air). Dzięki niewielkim, regularnym patchom deweloperzy będą mogli wprowadzać szybkie zmiany w balansie pojedynczych kart lub lokacji i reagować szybciej na to, co dzieje się w mecie.

Aktualizacje OTA nie będą raczej wprowadzać nowych mechanik ani jednostek. Deweloperzy skupią się zamiast tego na statystykach poszczególnych kart i będą wprowadzać zmiany, które ich zdaniem wprowadzą nieco świeżości do aktualnej mety.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel Snap
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy