​Call of Duty Modern Warfare 2 - znamy daty testów nadchodzącej gry

Call of Duty Modern Warfare 2 to wyczekiwany przez wszystkich tytuł. Deweloperzy coraz częściej dzielą się z graczami kolejnymi informacjami. Tym razem poznaliśmy daty testów, w których będziecie mogli wziąć udział.

Pod koniec maja Activision we współpracy z Infinity Ward zaprezentowało całemu światu oficjalną, krótką zajawkę z nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare 2. Tym samym dowiedzieliśmy się również, że tytuł ujrzy światło dzienne już 28 października bieżącego roku.

Twórcy uraczyli także wszystkich informacjami o dostępności grywalnych bohaterów w postaci ekipy Task Force 141 (John Soap MacTavish, Kyle Gaz Garrick, Simmon Ghost Riley) pod dowództwem Johna Price’a. Ponadto w nowym Call of Duty uświadczymy nowego żołnierza - Alejandro Vargasa, który fabularnie służył meksykańskim siłom specjalnym.

Reklama

Call of Duty Modern Warfare 2. Znamy harmonogram testów. Kiedy wypróbujecie grę?

Studio Infinity Ward podczas mistrzostw Call of Duty poinformowało, że już we wrześniu odbędą się oficjalne testy w nadchodzącym Modern Warfare 2. Ich start zaplanowano dokładnie na dzień 16 września 2022 roku.

Pierwsza fala testów odbędzie się od 16 do 17 września tylko dla tych osób, które zamówiły grę w formie przedsprzedażowej na konsole PlayStation. Z kolei od 18 do 20 września przewidziano otwarte testy dla wszystkich posiadaczy tej konsoli.

Druga tura testów rozpocznie się 22 września i potrwa przez kolejny dzień. Odbędzie się ona na zasadach crossplay, a do rozgrywki przystąpić będą mogli ci, którzy zakupili grę w formie pre-ordera. Tym razem jednak testy skierowane są dla użytkowników Xboksów, PC oraz PlayStation.

Tak jak przy okazji pierwszej fali, otwarte beta testy przewidziane są od 24 do 26 września (PC, PS, Xbox).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Infinity Ward

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy